Andris Keišs, Juris Strenga un citi pazīstami aktieri iejutīsies galvenajās lomās Latvijā pirmajā Instagram seriālāPirmdien, 8. jūnijā, pulksten 15.00 pirmizrādi piedzīvos Latvijā pirmais Instagram seriāls “Fasāde”. Piecu sēriju garajā seriālā galvenajās lomās iejutīsies tādi Latvijā zināmi aktieri kā Andris Keišs, Anta Aizupe, Marija Linarte, Juris Strenga un Laura Šterna, un tas būs veltīts vientulības tematikai.

“Digitālās tehnoloģijas padarījušas savstarpējo komunikāciju pieejamāku un intensīvāku, bet cilvēkus - izolētākus un vientuļākus. Seriālam "Fasāde" kā platforma izvēlēti sociālie tīkli, kur visretāk atzīstamies vientulībā, bet visbiežāk tādi jūtamies. Minūti garie stāsti ielūkojas piecu varoņu dzīvēs aiz “fasādes”, kas būtiski atšķiras no krāsainā attēla, kas tiek demonstrēts publiski,” Latvijā pirmā Instagram seriāla nianses atklāj tā režisore Adriāna Roze.

Pirmajā sērijā galvenā varoņa lomā iejutīsies Jaunā Rīgas teātra aktieris Andris Keišs.

“Vientulība tiek uzskatīta par kaut ko ļoti intīmu. Cilvēki mēdz slēpt vientulību un par to nerunāt. Es neesmu dzirdējis nevienu paziņu atzīstam - man ir ļoti vientuļi. Savās lomās esmu daudz saskāries ar vientulības tēmu. Visbiežāk, kad manam tēlam pret sevi ir uzlikti pārāk augsti kritēriji. Atdodoties šādā stāvoklī, tu vairs nedzīvo savu dzīvi, bet visu laiku esi samežģīts – vientuļš, “ teic A. Keišs.

Ikviens interesents šo seriālu varēs vērot sociālā tīkla “Instagram” sadaļā “IGTV”.

Latvijā pirmā Instagram seriāla pirmizrāde paredzēta Atbildīga biznesa nedēļā, kas šogad norisināsies laikā no 8. līdz 12. jūnijam. To organizē Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts kopā ar sadarbības partneriem. Atbildīgu biznesa nedēļu atbalsta un izpratni par ilgtspējīgu biznesu palīdz veicināt Swedbank, Latvenergo un Eco Baltia grupa.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2020 Visas tiesības paturētas