ASV kinoteātros līdera pozīcijas saglabā “Akvamens”ASV kinoteātros jau trešo nedēļu pēc kārtas līdera pozīcijas saglabājusi fantāzijas filma “Akvamens”. Filma nedēļas griezumā iekasējusi 30 miljonus ASV dolāru.

Šis ir stāsts par to, kā bākas uzrauga Toma Karija un Atlantīdas karalienes Atlannas dēls Arturs Karijs kļuva par supervaroni vārdā Akvamens. Būdams pa pusei cilvēks, pa pusei atlantīdietis, Arturs jau pusaudža vecumā bija neticami ātrs un spēcīgs, spēja elpot zem ūdens un sarunāties ar zivīm. Kad viņa pusbrālis Atlantīdas karalis Orms piesaka karu virsūdens pasaulei, Arturam neatliek nekas cits, kā cīnīties pret ļauno radinieku un kļūt par savas tautas vadoni.

Otrajā vietā debitējis trilleris "Izlaušanās spēle" ar iekasētiem 18 miljoniem ASV dolāru, bet trešajā vietā ierindojusies filma “Mērijas Popinsas atgriešanās”, kas iekasējusi 15,7 miljonus ASV dolāru.

Ceturto vietu saglabājusi animācijas filma “Zirnekļcilvēks: Ceļojums Zirnekļpasaulē” ar 13 miljoniem, bet top pieci noslēdz “Kamene”, kura nopelnījusi 12,7 miljonus ASV dolāru.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2019 Visas tiesības paturētas