ASV kinoteātros spoži debitē kulta filmas “Helovīns” turpinājumsASV kinoteātros veiksmīgu debiju piedzīvojusi šausmu filma "Helovīns". Filma nedēļas griezumā iekasējusi 77,5 miljonus ASV dolāru.

Par godu šausmu filmu meistara Džona Kārpentera kulta filmas "Halloween" (1978. gads) 40 gadu jubilejai, pats meistars kopā ar filmas režisoru Deividu Gordonu Grīnu un scenāriju autoru Deniju Makbraidu atklās jaunu nodaļu stāstā, kas aizsākās pirms četriem gadu desmitiem.

Aktrise Džeimija Lī Kērtisa atgriezīsies ikoniskajā Lorijas lomā, lai vēlreiz aci pret aci sastaptos ar cilvēku maskā - Maiklu Meiersu, kurš izseko viņu kopš tās pašas Helovīna nakts, kad viņai par mata tiesu izdevās izsprukt no viņa nāvējošā nodoma.

Otrajā vieta ierindojusies muzikālā drāma ar Lady Gagu un Bredliju Kūperu - "Zvaigzne ir dzimusi", kas iekasejusi 19,3 miljonus.

Uz trešo vietu noslīdējusi zinātniskās fantastikas filma "Venoms" ar 18 miljoniem, bet topa ceturtajā filma "Zosāda 2: Nolādētais Helovīns" ar 9,7 miljoniem ASV dolāriem.

Top pieci noslēdz filma "Pirmais cilvēks uz mēness" ar Raienu Goslingu. Filma šoreiz iekasējusi 8,5 miljonus ASV dolāru.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2019 Visas tiesības paturētas