ASV kinoteātros triumfē Seta Rogena komēdija “Labie zēni”ASV kinoteātros veiksmīgu debiju piedzīvojusi Seta Rogena komēdija "Labie zēni". Filma nedēļas griezumā iekasējusi 21 miljonu ASV dolāru.

Cik traka un pārpratumu pilna var izvērsties viena diena sestklasnieku dzīvē? Jūs pat iedomāties nespējat... Komēdiju "Superbad", "Bad Neighbors" un "Sausage Party" autoru jaunajā komēdijā trim labākajiem draugiem tā izvērtīsies neticami episkā piedzīvojumā!

Saņēmis uzaicinājumu uz klasesbiedra rīkoto ballīti, Makss ir panikā - nu kā var iet uz ballīti, ja neproti bučoties? Kopā ar labākajiem draugiem Toru un Lūkasu, viņš nolemj likt lietā tēva dronu (kuram viņš pat tuvoties nedrīkst), lai izspiegotu pārīti, kuri maigojas turpat kaimiņu pagalmā. Viens slikts lēmums aizrauj līdzi virkni neticamāko pārpratumu ar nejauši nočieptām narkotikām, mēģinājumu apzagt veikalu un bēgšanu no policistiem. Finālā vēl jāsadod ribās studentu brālības džekiem, un tas viss jāpaspēj, pirms vecāki atgriežas mājās!

Uz otru vietu atkāpusies filma “Ātrs un bez žēlastības: Hobss un Šovs” ar 14 miljoniem, bet vēl par vietu zemāk – filma "Karalis lauva" ar 3,5 miljoniem.

Ceturtajā vietā debitējusi animācijas filma "Dusmīgie putni 2" ar 10,5 miljoniem, bet top pieci noslēdz šausmu filma "Šausmu stāsti tumšām novakarēm", kas iekasējusi 10 miljonus ASV dolāru.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2021 Visas tiesības paturētas