ASV kinoteātros veiksmīgi debitē trilleris par aizvēsturisku haiziviASV kinoteātros veiksmīgi startējis trilleris "Megalodons" ar aktieri Džeisonu Stethemu titullomā. Filma nedēļas griezumā iekasējusi 44,5 miljonus ASV dolāru.

Starptautiskas pētnieku komandas zemūdene nogrimst vienā no dziļākajām Klusā okeāna dziļvagām, pēc tam kad tai uzbrucis noslēpumains milzu radījums, kurš tika uzskatīts par sen izmirušu. Lai glābu zemūdenē iesprostotos cilvēkus, ķīniešu okeanogrāfs Minvejs Džans nolīgst pieredzējušo nirēju Džonasu Teiloru. Turklāt izrādās, ka Teiloram pirms dažiem gadiem jau ir nācies sastapties ar šo aizvēsturisko haizivi – vairāk nekā 20 metrus garo plēsēju megalodonu.

 

Uz otro vietu atkāpusies iepriekšējo nedēļu favorīte - asa sižeta filma “Neiespējamā misija: Sekas”, kas iekasējusi 20 miljonus, bet trešajā vietā šoreiz ierindojusies ģimenes filma “Kristofers Robins”, kas iekasējusi 12,4 miljonus ASV dolāru.

Ceturtajā vietā debitējusi šausmu filma "Slendermans" ar nopelnītiem 11,3 miljoniem, bet top pieci noslēdz vēl viena debitante "BlacKkKlansman", kas iekasējusi 10,7 miljonus ASV dolāru.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2019 Visas tiesības paturētas