ASV kinoteātros veiksmīgi startē muzikālā drāma par Frediju Merkūriju

 (6)

ASV kinoteātros veiksmīgi startējusi muzikālā drāma "Bohēmista rapsodija" par roka leģendu Frediju Merkūriju. Filma nedēļas griezumā iekasējusi 50 miljonus ASV dolāru.

Fredijs Merkūrijs - roka leģenda, dumpinieks, bohēmists un ģēnijs, kurš lauzis visus stereotipus un atstājis neizdzēšamu iespaidu uz rokmūziku. Filma stāsta par grupas "Queen" galvu reibinošo ceļu uz panākumiem, pateicoties radītajām kulta dziesmām un revolucionārajam skanējumam, kā arī grupas atrašanos uz izjukšanas robežas Merkūrija nekontrolējamā dzīvesveida dēļ. Mūziķu triumfālā atkalapvienošanās koncertam "Live Aid" ir kļuvusi par vienu no izcilāko uzstāšanos visā rokmūzikas vēsturē.

Otrajā vietā debitējusi pasaku filma “Riekstkodis un četras valstības” ar iekasētiem 20 miljonus, bet trešajā vietā ierindojusies vēl viena debitante - komēdija "Neviena muļķis" ar 14 miljoniem ASV dolāru.

Uz ceturto vietu noslīdējusi muzikālā drāma ar Lady Gagu un Bredliju Kūperu – “Zvaigzne ir dzimusi”, kas iekasējusi mazliet vairāk par 11 miljoniem dolāru.

Top pieci noslēdz šausmu filma “Helovīns”, kas nedēļas griezumā iekasējusi 11 miljonus ASV dolāru.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2019 Visas tiesības paturētas