“Brīnumsieviete” turpina savu uzvaras gājienuASV kinoteātros līdera pozīcijas saglabājusi fantāzijas piedzīvojumu filma "Brīnumsieviete". Filma nedēļas griezumā iekasējusi 57 miljonus ASV dolāru.

Pirms viņa kļuva par Brīnumsievieti, viņa bija Diāna, Amazoņu princese, kura bija audzināta un trenēta, lai kļūtu par neuzvaramu kareivi. Augusi noslēgtā paradīzes salā, viņa līdz šim nevienu cilvēku no ārpasaules nav satikusi. Viss mainās brīdī, kad jūras malā tiek izskalots amerikāņu pilots, kurš viņai izstāsta par milzīgu karu starp neskaitāmām valstīm, kurš var sagraut visu pasauli. Diāna, to dzirdot, nolemj doties pilotam līdz, lai palīdzētu apturēt šo konfliktu.

Otrā vietā debitējusi piedzīvojumu filma "Mūmija" ar iekasētiem 32,2 miljoniem ASV dolāru. Uz trešo vietu atkāpusies animācijas filma "Apakšbikšu kapteinis". Filma iekasējusi 12,3 miljonus.

Vietu zemāk ierindojusies piedzīvojumu filmas "Karību jūras pirāti" jaunākā daļa ar Džoniju Depu galvenajās lomās, kas iekasējusi 10,7 miljonus.

Top pieci noslēdz fantastiskas filmas "Galaktikas sargi" turpinājums ar iekasētiem 6,2 miljoniem ASV dolāru.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2018 Visas tiesības paturētas