Bullet For My Valentine koncertu Rīgā iesildīs hārdroka grupa “Nereis”Kļuvis zināms, ka 15.aprīlī pirms Bullet For My Valentine (BFMV) uzstāsies itāļu alternatīvā hārdroka grupa “Nereis”. Šīs apvienības stils tiek raksturots kā melodiska hārdroka, glemroka spozmes apvienojums ar spilgtiem enerģiska metāla akcentiem. Atgādinām, ka BFMV koncerts notiks Palladium koncertzālē.

Apvienības sākotne meklējama 2007.gadā Ziemeļitālijas pilsētā Trento, kur tai laikā ar nosaukumu “Black Star” puiši sāka uzstāties un gūt panākumus kā diezgan atzīta kaverversiju grupa.

Laika gaitā ietekmējoties no tik dažādām apvienībām kā “Avenged Sevenfold”, “Bon Jovi”, “Trivium”, “Iron Maiden”, “Alice in Chains” un “Kings of Leon”, mūziķi pamazām sāka radīt savu oriģinālmateriālu, kas materializējās minialbumā “Burnin' Game” (2012). No šī brīža grupu sāka aicināt piedalīties dažādos festivālos, piemēram Sun Valley Metal Fest.

Pēc nozīmīga sastāva maiņas (jauns vokālists un ģitārists), grupa izdod nākamo mazformāta albumu “From The Ashes” (2014). Tam seko intensīva koncertturneja, kas ietver aptuveni 50 vietas Itālijā vien un virkni citur Eiropā – Čehijā, Slovākijā, Ungārijā.

2017.gadā grupa nomainīja nosaukumu pret patlaban zināmo “Nereis” un ķērās pie pilnīga jauna materiāla sacerēšanas. Rezultātā ar amerikāņu ierakstu kompānijas “Eclipse Records” atbalstu pagājušā gada jūnijā iznāk pilna apjoma albums “Turning Point”. Trīs singli Breaking Bad, Overdrive un Two Wolves piesaistījuši klausītāju vislielāko uzmanību.

Kā raksta smagās mūzikas žurnāla “Overdrive Magazine” apskatnieks: “[..] brīnišķīgi daudzpusīgs albums. Itālija turpina ražot dažu patiešām labu roku un metālu!”

Pagājušajā rudenī “Nereis” iesildīja arī mūsu zemē tik iemīļotos kanādiešus “Three Days Grace” viņu Krievijas koncerttūres ietvaros.

“Biļešu serviss” tirdzniecības vietās un www.bilesuserviss.lv turpinās biļešu pārdošana uz BFMV koncertu.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2020 Visas tiesības paturētas