Dabas muzejā atgriežas ziedu izstādes

flowers-4004190_1920

Latvijas Dabas muzejā no 2020.gada 15. līdz 19.jūlijam norisināsies gadskārtējā rožu izstāde, kas veidota sadarbībā ar stādaudzētavu "Latroze". Šogad šī ir pirmā ziedu izstāde, kas tiek rīkota Dabas muzejā pēc ārkārtas stāvokļa beigām, ziņo muzeja pārstāvji.

Jau gandrīz divus mēnešus muzejs ir atvērts apmeklētājiem, pamazām atjaunojam savu piedāvājumu un atgriežamies ierastajā ritmā. Vasaras otru pusi ievadot, ar rožu izstādes krāšņumu, Dabas muzejā atgriezīsies ierastās ziedu izstādes.

Savā daudzveidībā rozes ir nepārspējamas, tāpēc dārzam un raksturam atbilstošu šķirni izvēlēties nereti ir ļoti grūti. Neapjukt plašajā piedāvājumā, atrast sev piemērotāko un audzēšanas apstākļiem atbilstošāko rožu šķirni, izstādes laikā, palīdzēs stādaudzētavas "Latroze" dārzkopji. Viņi ar rožu audzēšanu nodarbojas jau vairāk nekā 20 gadus un labprāt sniedz noderīgus padomus to kopšanā, kā arī palīdz izvēlēties piemērotākos augus ikvienam interesentam.
Lai rūpētos par apmeklētāju drošību un ievērotu valstī spēkā esošos noteikumus par pulcēšanos un publiskajiem pasākumiem, informējam, ka izstādē vienlaicīgi drīkstēs atrasties 25 cilvēki.

Izstādes darba laiks:

T. 12.00-17.00

C., P. 10.00-17.00

S., Sv. 11.00-17.00

nra.lv
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2021 Visas tiesības paturētas