Diāna Moon sagaidot Māmiņdienu dāvā Latvijas māmiņām jaunu dziesmuJaunā dziesma „Paldies Tev, mammu” ir dziedātājas un dziesmu autores veltījums savai un arī citām Latvijas mammām Māmiņdienā. Šim skaņdarbam ir tapusi arī pavasarīga un saulaina videoversija, piepildīta ar skaistām Latvijas dabas ainavām, lai māmiņām, kā arī to bērniem būtu ar ko šajos svētkos iepriecināt vienam otru, aizsūtot un padaloties ar šo video savos telefonos un e-pastos bez maksas.

Šī dziesma ir arī iekļauta šogad iznākošajā dziedātājas studijas albumā. “”Paldies Tev, mammu” es uzrakstīju pagājušajā vasarā, kad pēkšņi atskārtu, ka esmu prāvu dziesmu skaitu savā dzīvē sarakstījusi un dziedājusi, bet neviena no tām līdz šim nav bijusi rakstīta par godu manai mīļajai un dārgajai mammai, kura ir manā dzīvē tik klātesoša un tajā pat laikā pašsaprotama. Gluži tāpat kā zeme, pa kuru mēs visu mūžu staigājam, uztverot to kā pašsaprotamu, un bieži vien tās spēku un svarīgumu mūsu dzīvē it kā nepamanām. Manī radās vēlme ietērpt vārdos un skaņās savu pateicību savai un citām māmiņām, un mūsu auglīgajai un skaistajai zemei, kura mums dāvā visu dzīvībai nepieciešamo, un īpaši šajā pārmaiņu laikā aiznest to visu līdz klausītājiem. Lielu paldies vēlos izteikt arī savai mammai par viņas atbalstu manu mazliet trako ideju realizēšanā un viņas uzdrīkstēšanos stāties kameras priekšā kopā ar mani,” atklāj Diāna.

Dziedātāja šo #paliecmājās laiku aizvada savās lauku mājās Latvijā, stādot kokus un krūmus svaigā gaisā, un strādājot pie savas pirmās atziņu grāmatas “99 tīras domas, kuras izmainīja manu dzīvi”, kura iznāks jau šī gada 26. maijā.

“Paldies Tev, mammu” dziesma ir ieskaņota 432,1 Hz frekvencē. Mūzika šajā frekvencē palīdz cilvēkam sinhronizēties ar dabā un visumā notiekošajiem procesiem un piepilda klausītāju ar spēcinošu enerģiju!

Dziesma „Paldies Tev, mammu” ir lejupielādējama visās populārākajās pasaules mūzikas lejupielādes un straumēšanas vietās, tostarp iTunes, Amazon un Spotify.

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2021 Visas tiesības paturētas