Džeriņam smags rokas lūzums

Šovakar ceturto zaudējumu pēc kārtas Kontinentālās hokeja līgas regulārās sezonas ietvaros cieta Rīgas ''Dinamo'', viesos nenoturot pārsvaru un ar 1:2 pēcspēles metienos piekāpjoties spēcīgā Sanktpēterburgas SKA priekšā. Diemžēl mačs nesis arī citas nepatīkamas ziņas - rokas lūzumā iedzīvojies uzbrucējs Andris Džeriņš.

Pirmajā trešdaļā 23 gadus vecais centra uzbrucējs pēc atjautīgas Jura Štāla piespēles neprata realizēt izgājienu vienatnē pret sāncenšu vārtsargu. Savukārt trešajā trešdaļā sadursmē pie apmales Džeriņš iedzīvojās rokas lūzumā un jau spēles laikā tika nogādāts slimnīcā. Pēc izdarītajiem rentgena uzņēmumiem izdevies konstatēt, ka rokas lūzums ir ļoti nopietns.

Hokejists mājup pārradīsies rīt no rīta. Pēc papildus izmeklēšanas būs zināms, cik ilgu laiku viņam būs jāiztiek bez hokeja.

Mačā pret SKA Džeriņš darbojās ceturtajā virknējumā kopā ar Štālu un jaunāko Rīgas ''Dinamo'' hokejistu Aināru Podziņu. Laukumā pavadītajās deviņās minūtēs un 14 sekundēs viņš uzvarēja divos no četriem iemetieniem. Šosezon Džeriņš piedalījies visās septiņās ''Dinamo'' spēlēs, atzīmējoties ar negatīvu lietderības koeficientu -2.