Evija Vēbere dodas Eiropas koncerttūrēMūziķe Evija Vēbere šonedēļ dodas uz Ungāriju, kur piedalīsies Budapeštas mūzikas konferencē un showcase festivālā BUSH, kā arī sniegs vairākus koncertus Ungārijā un Rumānijā. Nedēļas laikā Evija sniegs 5 koncertus Budapeštā, Debrecenā, Oradjā un Kluža-Napokā.

Līdzās BUSH, Evija ir uzaicināta uzstāties arī divos citos nozīmīgos showcase tipa festivālos - MENT, kas notiek Ļubļanā, Slovēnijā, un ir ticis vairākkārt apbalvots kā labākais Eiropas festivāls, kā arī Eurosonic, kas ir nozīmīgākais festivāls mūziķu karjeras būvēšanā Eiropas mūzikas tirgū. Ir paredzēts, ka nākamā gada sākumā Evija sniegs vairākus koncertus arī citviet Eiropā.

Mūziķu dalību festivālam BUSH apstiprina starptautiska mūzikas ekspertu un kuratoru grupa, un jau 2018.gadā Evija Vēbere tika izvēlēta kā daudzsološas un unikālas mūzikas autore, lai prezentētu Latviju šajā pasākumā. Tomēr, izvērtējot savus plānus un prioritātes, Evija izvēlējās svinēt Latvijas simtgadi, piedaloties koncertā “Mīlestības vārdā”, un savu dalību BUSH konferencē pārcela uz 2019.gadu.

Evijas Vēberes Eiropas koncerttūri un dalību starptautiskajās mūzikas konferencēs organizē biedrība MOO/music observation organization sadarbībā ar ungāru mūzikas aģentūru Eastaste un kultūras menedžmenta centru Lauska; projektu līdzfinansē Valsts kultūrkapitāla fonda (VKKF) mērķprogramma Ārvalstu koncertturneju un neakadēmiskās mūzikas festivālu atbalstam.

Foto: Lūcija Rošāne

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2020 Visas tiesības paturētas