Festivālā Summer Sound uzstāsies franču dīdžeju duets OfenbachŠovasar uz Summer Sound galvenās skatuves uzstāsies franču dīdžeju duets Ofenbach.

Parīzieši Dorians Lo un Cēzars de Rummels ar skatuves vārdu Ofenbach uzstāties sāka 2014. gadā, lai arī abi puiši bija pazīstami jau kopš vienpadsmit gadu vecuma.

Pasaules slavu Ofenbach ieguva 2016. gadā ar hitu Be Mine. Šis hits ir ieguvis piecus platīna hita statusus, pa vienam zelta un dimanta hita statusam, kā arī ieguvis augstu klausītāju novērtējumu, mēnešiem ilgi turoties radio klausītāko dziesmu topu augšgalos.

Pēc plašajiem panākumiem ar Be Mine sekoja nākamais hits sadarbībā ar amerikāņu džeza izpildītāju Nikiju Vaterhausu - Katchi. Arī šī dziesma ieguva vairākus platīna, zelta un dimanta statusus un turpināja nest Ofenbach vārdu vēl plašāk pasaules radio topos, kā arī digitālās straumēšanas vietnēs - vairāk nekā 134 miljonu klausījumu Spotify un 152 miljonu skatījumu Youtube.

Savukārt 2019. gada pavasarī pie klausītājiem nonāca Ofenbach pirmais albums ar tādu pašu nosaukumu. Šobrīd divdesmit četrus gadus vecie puiši aktīvi uzstājas dažādās pasaules malās - klubos, koncertzālēs un festivālos, iepriecinot klausītājus ar deep house stila elektronisko mūziku, kurā jūtamas spēcīgas rokmūzikas un folkmūzikas ietekmes un noskaņas.

Paši Ofenbach par uzstāšanos Summer Sound saka: "Šī būs mūsu pirmā uzstāšanās reize Latvijā un mēs jau nevaram to sagaidīt – tas būs brīnišķīgs vakars, uzstāties pludmalē un visu jūsu priekšā, draugi! Uz tikšanos Summer Sound!"

Festivālā Summer Sound šogad uzstāsies viens no pēdējo gadu populārākajiem dīdžejiem pasaulē – franču dīdžejs Kungs, kurš popularitāti pasaulē ieguva ar dziesmu This Girl, Don’t You Know un I feel so bad. Festivālā uzstāsies arī DJ Regard, kurš ceļu uz pasaules slavu uzsāka sociālā tīkla platformā TikTok, bet tagad viņa lielākais hits Ride It jau ir sasniedzis 300 miljonu klausījumu Spotify. Summer Sound uzstāsies arī leģendārā krievu rokgrupa Mumiy Troll un pašmāju grupas Musiqq un Astro’n’out, kā arī reperis Gacho.

Tuvojoties festivālam, mākslinieku saraksts tiks papildināts gan ar vairākiem ārzemju, gan pašmāju mūziķiem un grupām. Desmitais festivāls Summer Sound Liepājā norisināsies jūlija izskaņā – 24. un 25. jūlijā.

Biļetes uz festivālu Summer Sound var iegādāties: www.summersound.lv.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2020 Visas tiesības paturētas