Izdalītas “Zelta avenes”. “Emodži filma” atzīta par gada sliktāko kinofilmuNedēļas nogalē, dienu pirms “Oskara” ceremonijas, noskaidrotas vissliktākās 2017. gada kinofilmas. Holivudas kino antibalvu “Zelta avene” saņēmusi “Emodži filma”.

Filma vēsta par to, ka katram mums viedtālrunī slēpjas Tekstopole, kurā mīt visi iemīļotākie emodžiji, kas to vien gaida, kad tālruņa lietotājs izvēlēsies tieši viņu. Šeit katram emodžijam ir viena sejas izteiksme, izņemot Džīnu, kurš spēj parādīt dažādas emocijas. Apņēmies kļūt "normāls" kā citi, Džīns ar draugiem dodas episkā "ap-ceļojumā" pa telefona aplikācijām, lai atrastu kodu, kas viņu izmainītu. Taču draugu misija izrādās daudz lielāka - viņiem ir jāglābj sava pasaule pirms tā tiek neatgriezeniski dzēsta.

Filmai kopumā piešķirtas četras "Zelta avenes" balvas, tostarp arī kategorijā "Sliktākais režisors" un "Sliktākais scenārijs".

Gada sliktākā aktiera tituls par lomu filmā “Mūmija” piešķirts Tomam Krūzam, bet sliktākā otrā plāna aktiera godā iecelts Mels Gibsons par komēdiju “Tētuku kari 2”.

Tailers Perijs saņēma balvu kategorijā "Sliktākā aktrise", kurš, pārģērbies par vecu kundzi, spēlēja šausmu komēdijā "Boo 2: A Medea Halloween", bet sliktākā otrā plāna aktrise šogad – Kima Beisingere par lomu filmā "Tumsa piecdesmit nokrāsās"."

Kopš 1980. gada tiek apbalvoti un godināti aktieri un režisori par sliktāko veikumu kinomākslā. Atšķirībā no populārās Oskaru ceremonijas “Zelta avenes” ceremonija ir kino industrijas darboņu maz apmeklēta un reti kāds aktieris arī ierodas saņemt pelnīto balvu.

Holivudas kino antibalva "Zelta avene" ik gadu dienu pirms "Oskara" balvas pasniegšanas notiek Losandželosā.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2019 Visas tiesības paturētas