Izziņo Mākslas akadēmijas karnevālu “Sumpurņa pils”2019. gada 1. februārī no plkst. 20.00 līdz rīta gaismai Latvijas Mākslas akadēmijā (LMA) norisināsies 81. karnevāls. Par godu Latvijas Mākslas akadēmijas 100gadei tam dots viens no pirmajiem zināmajiem karnevāla nosaukumiem – “Sumpurņa pils”.

Šogad karnevāls kļūs vēl plašāks – atkal vēsturiski atverot pasākumam akadēmijas sirdi – Lielo aulu, kā arī jauno korpusu. Jaunie mākslinieki sākuši zīmēt skices, lai piedalītos mākslas objektu konkursā. Karnevāls apvienos sevī dažādas mākslas jomas – mūziku, deju, videomākslu, instalācijas, glezniecību un performances mākslu. Neaizmirstams un leģendārs vienas nakts mākslas/mūzikas festivāls.

Kopumā darbosies desmit pieturvietas, kas piedāvās plašu muzikālo piedāvājumu un kino. Uz skatuvēm varēsim dzirdēt grupas “Oranžās brīvdienas”, “Martas asinis”, kā arī hiphopa pārstāvi ansi. Pilna pasākuma programma vēl tiks izsludināta.

Tā ir lieliska iespēja gan aplūkot LMA studentu darbu izstādi/gadatirgu “JARMARKA”, gan arī turpat iegādāties biļetes uz karnevālu. Biļešu tirdzniecība atsāksies janvārī un tiks iepriekš izziņota. Biļešu skaits ierobežots.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2019 Visas tiesības paturētas