Kinoteātris “Splendid Palace” piedāvā vairākas izcilas filmas, kas guvušas skatītāju atsaucību festivālosNoslēdzoties “Rīgas starptautiskajam kino festivālam” un festivālam “Baltijas Pērle”, kinoteātris “Splendid Palace” regulārajā repertuārā iekļāvis vairākas filmas, kas festivālu ietvaros izpelnījušās īpašu ievērību, kā arī aicina skatītājus uz Latvijas simtgades filmu pirmizrādēm.

Jau šobrīd kinoteātrī ir skatāma režisora Martēna Provo 2017. gada filma “Cita sieviete”, kuru varējām baudīt festivālā “Baltijas pērle”, kā arī Aki Kaurismeki filma “Cerības otra puse”, kuru uz ekrāna redzējām “Rīgas Starptautiskajā kino festivālā”.

No 13. oktobra kinoteātris sāks demonstrēt vēl 2 festivāla “Baltijas Pērle” filmas – režisora Denija Stronga filmu “Aiz Kraujas Rudzu laukā”, kura sniedz ieskatu notikumos, kas veidoja vienu no pretrunīgākajiem un noslēpumainākajiem amerikāņu rakstniekiem – Dž. D. Selindžeru. Otra ir režisora Andreja Zvjaginceva filma “Nemīlestība”, kas tika izrādīta pirmajās Kannu kinofestivāla dienās un uzreiz iekaroja skatītāju sirdis un prātus, kārtējo reizi apliecinot, ka režisors Andrejs Zvjagincevs ir viens no veiksmīgākajiem pašreizējā Krievijas autorkino vidē. Īpaši interesanta šī filma Latvijas skatītājam ir tādēļ, ka vienu no galvenajām lomām tajā atveido Latvijas aktieris Andris Keišs.

No 2. novembra “Splendid Palace” sāks demonstrēt Kannu “Zelta palmas zaru” ieguvušo Zviedrijas režisora Rubensa Oslunda filmu “Kvadrāts”. Šis ir gudrs, ironisks, smalks un inteliģents kino, kas ietver daudz provokāciju un intriģējošu jautājumu par civilizētās sabiedrības ētiskajām robežām.

Jau 3. novembrī sāksim demonstrēt latviešu režisores Kristas Burānes pilnmetrāžas dokumentālo filmu “Pasaka par tukšo telpu”, kas savu pirmizrādi piedzīvoja “Rīgas Starptautiskā kino festivāla” laikā.
16. novembrī savu pirmizrādi Latvijā piedzīvos režisora Fransuā Ozona Kannu konkursa filma “Dubultais mīlnieks”. Ar šo filmu godināsim režisoru 50. dzimšanas dienā.

Decembrī “Splendid Palace” sniegs iespēju skatītājiem noskatīties vēl 2 izcilas filmas – Berlīnes “Zelta Lāča” ieguvēju režisora Ildiko Enjedi filmu “Par miesu un dvēseli” un Mihaela Hanekes filmu “Laimīgas beigas”.

Ar īpašu lepnumu kinoteātris “Splendid Palace” šogad un arī turpmāk piedāvās saviem skatītājiem Latvijas simtgadei veltītās filmas. Šogad savas pirmizrādes kinoteātrī “Splendid Palace” svinēs režisores Ilonas Brūveres filma “Ievainotais Jātnieks” 24. oktobrī un režisora Askolda Saulīša filma “Astoņas zvaigznes” zīmīgajā 18. novembrī.

Biļetes uz filmām iespējams iegādāties www.splendidpalace.lv vai kinoteātra kasēs.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2018 Visas tiesības paturētas