Koncertā Z studijā 12. jūnijā – grupa “Very Cool People”, Edavārdi, ansis un Kristīne PrauliņaLatvijas Televīzijas koncertu ciklā “Koncerts Z studijā” 12. jūnijā tiešraidē no Z studijas uzstāsies grupa “Very Cool People” kopā ar Edavārdiem, ansi un Kristīni Prauliņu. Koncerts būs vērojams LTV1, satura atskaņotājā REPLAY.lv un LTV Facebook kontos.

Grupa “Very Cool People” zināma kā Latvijas atraktīvākā džezfanka grupa. Pati grupa par sevi teic, ka “dzīvā” uzstāšanās ir viņu iecienītākais muzicēšanas žanrs. Kopš 2007. gada, kad grupa dibināta, tā izdevusi septiņus albumus, kurus augstu novērtējuši gan kritiķi, gan dažādas auditorijas. Pēdējais no grupas darbiem ir albums “Koncertprogramma Pa apli”, ko mūziķi radījuši kopā ar Edavārdiem un ansi, kā arī soulmūzikas izpildītāju Kristīni Prauliņu. “Mums 23. martā bija paredzēta albuma prezentācija Viļņā. Zināmu notikumu dēļ prezentācija nenotika, bet albums tika izlaists – 30. martā. Mūsu koncerts Z studijā kaut kādā mērā būs kā mūsu albuma prezentācija,” par programmu, kas izskanēs Z studijas koncertā, stāsta “Very Cool People” līderis Elvijs Grafcovs. Koncertprogrammā “Pa apli” ietvertas gan Kristīnes un Edavārdu, gan abu reperu, gan visu trīs izpildītāju kopdziesmas, kurām “Very Cool People” veidojuši jaunus aranžējumus, kas ieturēti labākajās fanka, soula un hiphopa tradīcijās.

Koncertā uz skatuves kāps “Very Cool People” – Elvijs Grafcovs (ģitāra), Māris Vitkus (taustiņi), Andris Kauliņš (taustiņi), Kristaps Lubovs (saksofons), Māris Jēkabsons (saksofons), Laura Rozenberga (trombons), Oskars Ozoliņš (trompete), Jānis Olekšs (bass) un Andris Buiķis (bungas) kopā ar reperiem Edavārdiem (Eduards Gorbunovs), ansi (Ansis Kolmanis), kā arī dziedātāju Kristīni Prauliņu.

Koncerts Z studijā – 12. jūnijā plkst. 21.20 LTV1 un REPLAY.lv tiešraidē. Koncertu būs iespējams vērot arī LTV un REPLAY.lv Facebook lapās. Koncertā uz mazu sarunu par dzīvi un šo laiku mūziķus aicinās LTV raidījumu vadītāja Eva Johansone.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2020 Visas tiesības paturētas