Konsolidētās TV skatītākais kanāls jūnijā – LTV1Konsolidētās TV skatītākais kanāls jūnijā bija LTV1, kura skatīšanās laika daļa bija 10%. Otrs skatītākais kanāls bija TV3, ar skatīšanās laika daļu 9%. Savukārt trešais skatītākais kanāls jūnijā bija NTV Mir Baltic, kuram veltīti 7,7% no kopējā TV skatīšanās laika.

Konsolidētās TV skatītāko programmu topa pirmajā vietā ierindojās “TV3 Laika ziņas”, kuras vēroja vidēji 6,6% jeb 122,7 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju vecumā no četriem gadiem. Otra skatītākā TV programma bija “Cilvēkstāsti Latvijai 2” kanālā TV3, kuru vēroja vidēji 6,4% jeb 119,2 tūkstoši skatītāju. Programmu topa trešajā vietā – “Degpunktā” kanālā TV3, kuru vēroja vidēji 6,4% jeb 118,8 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju vecumā no četriem gadiem.

Kantar mediju klientu direktors Oskars Rumpēters norāda, ka jūnijā viens TV skatītājs pie TV ekrāna pavadīja vidēji 4 stundas un 4 minūtes dienā, tas bija par 20 minūtēm mazāk nekā maijā. Savukārt salīdzinot ar 2019. gada jūniju, šogad TV vērošanai veltīts par 6 minūtēm vairāk laika.

Foto: Ilustratīvs

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2020 Visas tiesības paturētas