Kristofera Nolana filmas un “Warner Bros.” klasika – uz lielā ekrāna no 3. jūlijaGaidot kino sezonas atkalatsākšanos, “Kino Kults”, “Acme Film Latvija” un k/t “Kino Citadele” piedāvā noskatīties labākās Kristofera Nolana filmas un studijas “Warner Bros.” klasiku uz lielā ekrāna!

Pasaule un arī visa Holivuda ar aizturētu elpu gaida kinoteātru atkalatvēršanos, lai varētu tuprināt baudīt filmas tā, kā tās ir paredzētas, — uz LIELĀ ekrāna. Šīs kustības priekšgalā ir režisors Kristofers Nolans, kura svaigākais un noslēpumainības plīvurā tītais grāvējs “Tenet” (250 milj. USD budžets, Roberts Patinsons un Džons Deivids Vašingtons galvenajās lomās, filmēšana piecos kontinentos, tajā skaitā tepat blakus Tallinā) būs filma, kas, cerams, mudinās skatītājus atgriezties kinoteātros — šobrīd tās iznākšana paredzēta 12. augustā.

Lai arī situācija pasaulē ir dažāda un atkarīga no konkrētas valsts, pie mums Latvijā kinoteātri jau ir vaļā un, ievērojot visus nepieciešamos drošības līdzekļus, ir gatavi uzņemt skatītājus. Tādēļ, gaidot “Tenet”, aicinām uz lielā ekrāna vēlreiz izbaudīt spilgtākos Kristofera Nolana darbus un studijas “Warner Bros.” klasiku. “Warner Bros.” kopš savas dibināšanas 1923. gadā ir viena no vadošajām kinostudijām pasaulē, turklāt tā skaitās kā viena no autoriem draudzīgākajām studijām, jo tajā tapuši ne tikai Kristofera Nolana, bet arī spilgtākie Klinta Īstvuda, Bena Afleka, Tima Bērtona, Toda Filipsa un citu kino veidotāju darbi.

Kinoteātrī “Kino Citadele” šoreiz skatītājiem būs iespēja vērot četras Kristofera Nolana filmas, kuras visas kā viena ir pelnījušas baudīšanu uz vislielākā pieejamā ekrāna: zinātniskās fantastikas grāvējs “Interstellar”, iespaidīgā kara drāma “Dunkirk”, viena no visu laiku izcilākajām supervaroņu filmām “The Dark Knight” (“Oskars” Hītam Ledžeram par Džokera lomu) un neaizmirstamais ceļojums sapņu pasaules labirintos “Inception”. Programmu papildinās arī Džordža Millera režisētā un par īstu mūsdienu klasiku uzskatāmā asa sižeta filma “Mad Max: Fury Road”.

Filmas un seansi:

• “Denkerka” (“Dunkirk”): 3. un 4. jūlijā, biļetes: kinokults.lv/dunkirk
• “Starp zvaigznēm” (“Interstellar”): 4. jūlijā, biļetes: kinokults.lv/interstellar
• “Tumšais bruņinieks” (“The Dark Knight”): 5. jūlijā, biļetes: kinokults.lv/the-dark-knight
• “Trakais Makss: Skarbais ceļš” (“Mad Max: Fury Road”): 3. un 5. jūlijā, biļetes: kinokults.lv/mad-max
• “Pirmsākums” (“Inception”) — informācija par seansiem būs pieejama drīzumā

Šobrīd ieplānoti vien daži seansi katrai no filmām, tādēļ neatlieciet to apmeklējumu uz vēlāku laiku! Ja šī iniciatīva gūs atbalstu skatītāju vidū, programmā tiks izrādītas arī citas skatītāju iemīļotas “Warner Bros.” filmas.

Kristofera Nolana retrospektīva un “Warner Bros.” klasika kinoteātrī “Kino Citadele” būs redzama no piektdienas, 3. jūlija.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2021 Visas tiesības paturētas