Nedēļas nogalē Rīgā uzstāsies britu mūziķis Džeimss Blants20.maijā pasaules koncertturnejas “The Afterlove Tour” laikā “Arēnā Rīga” uzstāsies britu mūziķis Džeimss Blants, superhitu “You’re Beautiful” un “Goodbye My Lover” autors.

2017.gada martā Džeimss Blants prezentēja savu piekto studijas albumu “The Afterlove”, kas sekoja vairākkārt platīna statusu ieguvušajam ierakstam “Moon Landing”. 2017.gada oktobrī dziesminieks devās pasaules koncertturnejā, kas ir pirmā tūre pēc vērienīgās “Moon Landing Tour” turnejas, kuras laikā divpadsmit mēnešos notika vairāk kā 140 koncertu.

Jaunais albums ieturēts iepriekšējo Džeimsa Blanta darbu stilistikā – tas aizvien ir romantisks poproks ar viegli skumju noskaņu, tomēr vairākās kompozīcijās dzirdams kas jauns. Džeimsam Blantam tik raksturīgo pikanto jūtīgumu un pašironiju lieliski papildina muzikāli svaigs talantīgo viesmākslinieku skatījums, kas piedalījušies albuma tapšanā. Kopā ar Blantu pie tā strādājuši Eds Šīrans, “OneRepublic” vokālists Raiens Teders, Eimija Vedža, Džonijs Makdeids, Stefans Močo un Mozella.

Pasaules slavu Džeimss Blants ieguva, pateicoties lieliskajam singlam “You’re Beautiful”, kas kļuva par mūzikas sensāciju. Britu dziedātājs, mūziķis un dziesmu tekstu autors visā pasaulē pārdevis vairāk kā 20 miljonu albumu un 12,8 miljonu singlu kopiju. Vairākas reizes viņš bijis “Grammy” nominants un ir ieguvis virkni balvu – MTV, BRIT Awards, NME Awards, World Music Awards, Teen Choice Awards un citas.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2019 Visas tiesības paturētas