“Origo Summer Stage” programma: Latvijas mūziķi un Itālijas eksotikaTurpinot augusta pasākumu programmu, šonedēļ “Origo Summer Stage” aicina uz Latvijas un Itālijas mūziķu koncertiem. 22. augustā būs iespējams baudīt Itālijas mūzikas festivāla “Videofestival Live” mākslinieku uzstāšanos, bet 24. augustā notiks Laimja Rācenāja mūzikas vakars kopā ar vairākiem citiem talantīgiem Latvijas mūziķiem, kurā tiks izpildīta dažādu tautu un žanru mūzika. Abus koncertus apmeklētājiem būs iespējams apmeklēt bez maksas.

Trešdien, 22. augustā no plkst. 17.00 līdz 20.00 uzstāsies Itālijas mūzikas festivāla “Videofestival Live” mūziķi un mākslinieki. “Videofestival Live” ir viens no lielākajiem Itālijas mūzikas festivāliem, kurā piedalās jaunie mūziķi. Koncertā piedalīsies gan mūziķi, gan mākslinieki ar interesantām un aizraujošām performancēm. Piedalīsies festivāla organizators un mūziķis Gianni Lardera, “Videofestival Live 2018” un iepriekšējo gadu festivāla konkursa uzvarētāji, viesi – māksliniece Ludmila Korol, dīdžejs un producents Roberto Turatti, māksliniece Vera Bondare, Victoria Valkyrie, īpašie viesi – mūziķis Alessandro Porcella, grupa "SPARROHS", mūziķi Victoria Moro un Ruslan.no., kā arī citi Latvijas un Itālijas mūziķi.

Piektdien, 24. augustā no plkst. 18.00 līdz 21.00 notiks Laimja Rācenāja koncerts kopā ar dažādiem citiem Latvijas mūziķiem. Mūziķis Laimis Rācenājs šogad svin savu 60 gadu jubileju, kurai par godu tiks aizvadīts arī “Origo Summer Stage” muzikālais koncervakars. “Koncerta laikā es vēlos klausītājus aizvest muzikālā ceļojumā, sākot jau no džeza ritmiem līdz pat tautas mūzikai, tāpēc uz koncertu aicinu ikvienu, kurš vēlas ļauties šim muzikālajam piedzīvojumam. Rīgas centrs un Origo laukums ir vieta, kur satiekas enerģiski un aktīvi cilvēki ar dažādām personīgajām gala pieturām, bet ar vienu to pašu mērķi – iegūt apmierinājumu, ko dāvā ceļojums un tā sniegtie piedzīvojumi un emocijas. Džezs, tautas mūzika, Meksikas mūzika – šis vakars tiks veltīts tām sajūtām un atklājumiem, ko sajūt ceļojuma laikā,” stāsta mūziķis Laimis Rācenājs.

Koncertā piedalīsies Laimis Rācenājs, “Modal Jazz Ensemble” (Artjoms Sarvi (klavieres), Boris Bannih (kontrabass), Vlad Zelkin (sitaminstrumenti), Indriķis Veitners (tenorsaksofons/klarnete), Lauris Amantovs (trombons), Normunds Piesis (trompete/flīgelhorns)), ansamblis “Neaizmirstulītes”, kas izpildīs 60.-80. gadu pasaules un latviešu estrādes mūziku (Laura Leontjeva, Laura Rubīna, Margarita Dudčaka, Sarma Liede), kā arī meksikāņu mūzikas ansamblis “Mariachi Baltica” (Laimis Rācenājs (vokāls, cuatro vihuela mariachi), Havjers Garsija (perkusijas, vokāls), Ģirts Pavēnis (ģitāra, vihuela), Gints Stepanovs (trompete), Aivars Ositis (trompete), Gidons Grīnbergs (vijole), Viktorija Zukova (vijole), Indulis Cintiņš (vijole) un Ilja Larionovs (bass).

“Origo Summer Stage” augusta programma un plašāka informācija par koncertiem un pasākumiem atrodama mājaslapā www.summerstage.lv.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2019 Visas tiesības paturētas