Oskaram nominētā animācija “Auniņš Šons: Fermagedons” Bērnu rītā tiešsaistēNo 26. martam līdz 4. aprīlim “Kino Bize” iemīļotajos Bērnu rītos tiešsaistē šoreiz piedāvā filmu “Auniņš Šons: Fermagedons”, kas šogad pretendē uz prestižo Oskara balvu par labāko animācijas filmu. Pēc seansa, pasākuma dalībnieki tiek aicināti piedalīties radošajā darbnīca, kurai viss nepieciešamais tiek nosūtīts uz ģimenēm tuvākajiem pakomātiem.

Kinoteātra organizēties Bērnu rīti tiešsaistē, sniedz iespēju tiem pievienoties laikā pēc savas izvēles un no jebkuras vietas Latvijā. Šoreiz no piektdienas līdz nākamās nedēļas svētdienai (26.03.-04.04.) tiešsaistē Kino Bize MĀJAS KINO būs iespējams redzēt animācijas filmu “Auniņš Šons: Fermagedons”. Tas ir turpinājums iemīļotajai 2015. gadā iznākušajai filmai par auniņu Šonu. Pārpilna ar gaišiem vēstījumiem par draudzību, komandas darbu un iekļaušanu, filmai piemīt arī interesants zinātniskās fantastikas pienesums, kļūstot par lielisku izvēli visai ģimenei. Filmā nav dialogu, tikai Šona un viņa draugu radītās skaņas, kas mijas ar mūzikālu skaņu celiņu.

Pēc filmas noskatīšanos, pasākuma dalībnieki ir aicināti izmantot radošās darbnīcas ierakstu, kurā smalki izklāstīts kā no materiāliem, kas saņemti uz tuvāko pakomātu iespējams izveidot karnevāla masku, kas līdzinās kādam no filmā redzētajiem tēliem.

Lai iegādātos biļeti un vienotos par darbnīcas materiālu saņemšanu, interesenti tiek aicināti rakstīt uz kino@kinobize.lv līdz 25. martam.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2021 Visas tiesības paturētas