Pēc piecu gadu pārtraukuma Lauris Reiniks dodas koncerttūrēOktobrī ar koncertu Cēsīs aizsāksies mūziķa Laura Reinika Latvijas koncerttūre “Es domāšu par tevi” 12 pilsētās. Pēdējo piecu gadu laikā L.Reiniks pie savas mūzikas cienītājiem devies vien retu reizi, un koncerttūri vēl īpašāku padarīs dziedātāja labāko dziesmu izlases un nošu grāmatas klajā nākšana.

Pats L.Reiniks atzīstas: “Man ir patīkams satraukums, jo došanās organizētā tūrē mūziķiem vienmēr ir ļoti īpašs notikums. Gribas, lai viss izdodas kā iecerēts, un skatītāji būtu priecīgi par redzēto un dzirdēto koncertā.”

Koncerttūre aizsāksies Cēsīs 14.oktobrī un turpināsies Jelgavā, Ventspilī, Rēzeknē, Ādažos, Alūksnē, Valmierā, Madonā, Liepājā, Jēkabpilī un Preiļos, savukārt lielais Rīgas koncerts tiks aizvadīts Kongresu namā 17.novembrī, valsts svētku priekšvakarā.

“Iedvesmu un spēku koncerttūrei dod apziņa, ka ir jādod un jāatstāj kaut kas vērtīgs saviem cilvēkiem, īpaši, kamēr viņi to gaida. Tuvojas arī Latvijas simtgade. Ir ļoti patīkami apzināties, ka es to ieskandināšu ar tūri, 50 dziesmu nošu grāmatu un labāko dziesmu izlases CD albumu. Tā būs arī kā mana dāvana mūsu valstij.” stāsta dziedātājs.

Koncerttūres norises vietas un datumi:

Vidzemes koncertzāle “Cēsis” 14.oktobris
Jelgavas Kultūras nams 22.oktobris
Ventspils “Jūras vārti” 27.oktobris
Latgales vēstniecība “Gors” 4.novembris
Ādažu Kultūras centrs 10.novembris
Rīgas Kongresu nams 17.novembris
Alūksnes Kultūras centrs 19.novembris
Valmieras Kultūras centrs 24.novembris
Madonas Kultūras nams 25.novembris
Liepājas OC Rožu zāle 1.decembris
Preiļu Kultūras nams 16.decembris
Krustpils Kultūras nams 30.decembris

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2018 Visas tiesības paturētas