Pirmo reizi Latvijā – Dītera Bolena koncerts29. novembrī Arēnā Rīga Diters Bolens (Dieter Bohlen) ar grupu izpildīs visus savus pazīstamākos Modern Talking un Blues System hitus.

Diters Bolens (Dieter Bohlen) atkal kāpj uz skatuves pēc 16 gadu pārtraukuma savu fanu iespaidots. Pirmā izsludinātā Vācijas koncerta biļetes tika izpārdotas 48 stundu laikā. Fani tiešām ir noilgojušies dzirdēt tādus paaudzēm iemīļotus hitus kā You’re My Heart, You’re My Soul, Cheri Cheri Lady, Brother Louie, Atlantis Is Calling (S.O.S. for Love), Magic Symphony, My Bed Is Too Big un daudzus citus.

Visi, kas sekojuši Modern Talking karjerai, zina arī neticamo Tomasa Andersa un Dītera Bolena stāstus. 1984. gadā dibinātajam duetam bija pirmais hits - dziesma "You're my heart, you're my soul”, ar kuru ieņēma augstāko topa pozīciju 35 valstīs. Kad duets izjuka trīs gadus vēlāk, viņi varēja atskatīties uz vairāk nekā 60 miljoniem pārdoto albumu. Bet ārprāts joprojām turpinājās. Viņu atgriešanās 1998. gadā parādīja, kur pieder Modern Talking: topu augšgalā. Pēc dueta otrās un pēdējās izjukšanas 2003. gadā viņu singlu un albumu kopējais pārdošanas apjoms bija sasniedzis 120 miljonus.

Nenokavējiet iegādāties biļetes iepriekšpārdošanā. Tuvojoties koncertam biļetes kļūs dārgākas.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2020 Visas tiesības paturētas