Rīgā uzstāsies dziedātāja Alla Reed ar koncertprogrammu “Šerbūras lietussargi”16.decembrī uz Lielas Ģildes skatuves dziedātāja Alla Reed uzstāsies ar koncertprogrammu “Šerbūras lietussargi”. Koncerts tiek veltīts Mišela Legrāna jubilejai, informē portāls balticevents.info.

Alla Reed tika līdz finālam vairākos Krievijas televīzijas šovos, ka arī Sočos jauno izpildītāju šovā “Voice” dabūja otro vietu. Ukrainā Alla starptautiskā konkursā “Zelta skifs” kļuva par diplomandu. “Voice” šovā māksliniece bija Aleksandra Gradska komandā un tika līdz pašam finālām, pēc kura dabūja ielūgumu uz Gradska teātri.

Pagājušajā gadā Mišels Legrāns nosvinēja savu 85 gadu jubileju. Šogad Alla Reed izpildīs leģendāra meistara dziesmas sava muzikāla trio pavadījumā. Klavieres – Aleksandrs Šamoņins, kontrabass – Igors Ivanuškins, sitamie – Eduards Laubingers.
“Mišels Legrāns” – dzīvs elks. Ar viņa mūziku daudz cilvēku iemīlējās, skūpstījās un miljoni sapņo. Es ļoti mīlu viņa mūziku. Komponists dabūja 3 Oskarus un 5 Grammy “Labāka mūzika” nominācijā” – stāsta Alla. B

Koncertprogrammas ietvaros piedalīsies unikāls art projekts krāsu spēle Ebru Show, kas Allas koncerta apmeklētājiem palīdzēs iedziļināties Legrāna mākslas pasaulē. Biļetes uz koncertu ir pieejamas visās Biļešu Serviss kasēs.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2019 Visas tiesības paturētas