«Grammy» balvu ceremonijā dominē britu dziedātājs Sems SmitsASV Nacionālā Ierakstu mākslas un Zinātnes Akadēmijas "Grammy" balvu ceremonijā uzvaras laurus plūcis jaunais, britu dziedātājs Sems Smits.

22 gadus vecais mūziķis saņēma četras godalgas, uzvarot nominācijās "Gada ieraksts", "Labākais popmūzikas albums", "Labākais jaunais mākslinieks" un "Gada dziesma".

Starp "Grammy" favorītiem bija arī amerikāņu dziedātāja Bejonse, kas par dziesmu "Drunk in Love" saņēma balvu nominācijās "Labākai R&B izpildījums" un "Labākā R&B dziesma".

Vairākas godalgas ieguva arī Farels Viljamss, triumfējot tādas nominācijas kā "Labākais popmūzikas izpildījums","Labākais mūsdienu urbānās mūzikas albums" un "Labākais mūzikas video".

Savukārt nominācijā "Gada albums" triumfēja amerikāņu mūziķis Beks. Viņa albums "Morning Phase" tika atzīts arī par labāko gada roka albumu.

Pie godalgām tika arī dziedātāja Tonija Brekstone, reperis Eminems, elektroniskās mūzikas pārstāvji Aphex Twin, St. Vincent un Miranda Lamberte.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas