“LMT Spotify ballīte” kopā ar DJ Tomu Grēviņu aicina uz karstām dejām “LMT Summer Sound” festivālā“LMT Summer Sound” festivāla apmeklētāju iecienītā “LMT Spotify ballīte” arī šogad priecēs festivāla dejot gribētājus.

“LMT Spotify ballīte” divu vakaru garumā, 10. un 11. jūlijā, gaidīs visus dejot gribētājus un tos, kuri vēlas kaut uz brīdi sajusties kā dīdžeji. Par “LMT Spotify ballītes” galveno DJ, kurš izklaidēs festivāla apmeklētājus divu vakaru garumā, ir izvēlēts neviens cits kā Toms Grēviņš – oficiālais Spotify DJ Latvijā . Pagājušajā gadā tieši viņš “LMT Spotify ballīti” padarīja par vienu no centrālajiem festivāla deju notikumiem.

DJ Toms Grēviņš vairāku gadu garumā ir atpazīstams kā viens no labākajiem Latvijas dīdžejiem un mūzikas pārvaldītājiem. Viņa spēlētās ballītes vienmēr ir lepojušās ar plašu apmeklētību un publikas atsaucību, līdz ar to – nav ne mazāko šaubu, ka arī “LMT Spotify ballīte” šogad būs izdevusies grandioza.

Lai iesildītos festivālam, ir izveidota arī īpaša “LMT Spotify ballītes” plejliste, kurā jau tagad var noklausīties festivālā spēlējošo mūziķu daiļradi. “Spotify” plejlisti meklē šeit!

Festivāls LMT Summer Sound norisināsies 10. – 11. jūlijā, Liepājā. Līdz ar iepriekšminētajiem mūziķiem, divu dienu garumā tajā uzstāsies Nico&Vinz, Apocalyptica, Mumiy Troll, Musiqq, Piendvedēja Piedzīvojumi, Astro’n’out un DJ Rudd, Jānis Stībelis, Fēlikss Ķiģelis, Bet Bet, Aurora, Laika Suns un daudzi citi mākslinieki. Savukārt sadarbībā ar RedBull Thre3style apmeklētājus sagaida lielākā deju telts Baltijā, kur 800 kvadrātmetros varēs baudīt elektronisko mūziku kopā ar DJ ESKEI83, DJ Flip, DJ Madfingaz, DJ Aspirīns un daudziem citiem.

Festivāla biļešu cenas: ieejas biļete - EUR 28, ieejas biļete un telts vieta – EUR 35, VIP biļete – EUR 70, VIP biļete + autostāvvieta – EUR 85. Festivāla biļetes var iegādāties visās Biļešu Serviss tirdzniecības vietās Latvijā un internetā.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas