„Étoile Ballet Gala” koncerts Latvijas Nacionālajā operā

Pēc "Étoile Ballet Gala" pirmā galā koncerta izcilajiem panākumiem, turpinot iepazīstināt rīdziniekus ar mūsdienu baleta mākslas labākajiem sasniegumiem, 2012. gada 12. martā uz Latvijas Nacionālās operas skatuves uzstāsies pasaules slavenāko teātru baleta zvaigznes.

Koncerta programmā iekļautas klasiskā baleta pērles: Pas de deux no baletiem "Apburtā princese", "Karmena", "Šeherezade", "Romeo un Džuljeta", kā arī leģendāro horeogrāfu Irži Kiliana, Bena van Kaubenberga u.c. slavenie mūsdienu numuri, ko izpildīs pasaules slavenāko teātru Parīzes "Grand Opera", Marijas teātra, Prāgas Valsts operas u.c. spilgtākās zvaigznes.

Koncerta piedalīsies Parīzes Grand Opera vadošā soliste Sāra Kora Dajanova, Parīzes Grand Opera vadošais solists Janniks Bitenkurts, Marijas teātra vadošā soliste Anastasija Koļegova, Marijas teātra premjers Igors Kolbs, Prāgas Valsts operas soliste un premjers Filipina de Sevina un Ulvi Azizovs, Esenes (Vācija) Ālto teātra primabalerīna Adelina Pastore un premjers Davits Eiranjans, kā arī Prāgas Nacionālā teātra primabalerīna un premjers Nikola Marova un Aleksandrs Kacapovs.

Galā koncerta mākslinieciskā vadītāja un veidotāja ir Olga Azizova.

Biļetes nopērkamas "Biļešu paradīzes" kasēs. Biļešu cena ir no 10 līdz 70 latiem.

Avots: www.svetkulaiks.lv
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2022 Visas tiesības paturētas