„Studentu Paradīzi 2011” apmeklē 12 000Piektdien, 23.septembrī, Baltijā grandiozākie mācību gada atklāšanas svētki „Studentu Paradīze” svinēja savu 5 gadu jubileju, kuras laikā tika uzstādīts absolūts rekords – tika izpārdotas visas pasākuma biļetes, un pasākumu Arēnā Rīga apmeklēja 12 000 topošie un esošie studenti.
„Esmu pārsteigts par šī pasākuma apmēriem. Tie tiešām ir grandiozākie studentu svētki, kādos esmu uzstājies. Fantastiska sajūta un enerģija no apmeklētājiem!” – savos iespaidos dalās svētku galveno mākslinieku „Supafly”pārstāvis Andrew Tumi no Lielbritānijas.
Arī mūsu pašmāju mākslinieki „Musiqq” neslēpj sajūsmu par pasākumā piedzīvoto: „„Studentu Paradīze” noteikti bija viens no labākajiem pasākumiem šogad un ceram tur būt vēl kādreiz!”.
„Pusgadu ilgs darbs pie projekta īstenošanas ir attaisnojis sevi – pasākumu apmeklēja 12 000 jaunieši, kas ir absolūts rekords mūsu projekta vēsturē! Jāatzīst, ka šī gada pasākums un neskaitāmas labās atsauksmes pēc tā bija labākā dāvana „Studentu Paradīzes” 5 gadu jubilejā. Paldies visiem, kas bija ar mums šajos svētkos, un tiekamies nākamāgada pasākumā 21.septembrī!” - komentē projekta vadītājs Jānis Dāboliņš.
„Studentu Paradīzē 2011” ikviens students varēja atrast savai gaumei atbilstošu muzikālo stilu, skatuvi un māksliniekus, jo pasākuma organizatori bija sarūpējuši 6 skatuves, apvienojot vairāk kā 40 dažādus māksliniekus no Latvijas un ārvalstīm. Apmeklētājus izklaidēja un sajūsmināja atraktīvais vakara vadītājs Māris Grigalis,mākslinieki „Supafly” (UK), „Dzelzs Vilks”, „Musiqq”, „Ivo Fomins”, „Double Faced Eels”, „Tumsa un Kaža”, „The Crystal Apes” (DE), Droydi (BRA) un daudzi citi.
Šogad ar iedvesmojošu un patiesi enerģisku runu svētkus atklāja Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa, ar kurukopā atklāšanā piedalījās arī augstskolu un universitāšu rektori. Pasākuma laikā varēja ne tikai baudīt mūziku,šovprogrammu un neskaitāmas aktivitātes visā pasākuma teritorijā, bet arī izklaidēties atraktīvos augstskolu un svētkuatbalstītāju stendos, griežot laimes ratu, izmēģinot veiksmi peintbolā, izmantojot iespēju laimēt iPad un daudz ko citu.Par īpaši ekstrēmu gaisotni pasākumā gādāja Baltijā labākie Ski and Snowboard rail jam braucēji, kas pulcējās RedBull Extreme zonā.
„Studentu Paradīze” ir Baltijā grandiozākie mācību gada atklāšanas svētki, kas jau piekto gadu tiek rīkoti ar mērķi,veicināt studentos vienotības sajūtu. Šogad svētkus ar Swedbank jauniešu programmas OPEN un OKartes atbalsturīkoja studenti no 25 Latvijas augstākās izglītības mācību iestādēm. Organizatori informē, ka 2012. gadā „StudentuParadīze” notiks 21. septembrī.
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas