Atcelta Viktora Uljates baleta izrāde „Dejas mākslas burvība”

Vadošo dejotāju nopietnu veselības problēmu un neaizvietojamības dēļ atcelta Viktora Uljates baleta (Spānija) izrāde „Dejas mākslas burvība” pirmdien, 14.maijā Latvijas Nacionālajā operā. Izrāde kā viens no lielākajiem mākslas notikumiem bija plānota 17.Starptautiskā Baltijas baleta festivāla programmas ietvaros.

Apmeklētājiem, kuri iegādājušies biļetes uz šo izrādi, tiek piedāvāta iespēja apmainīt tās pret biļetēm uz ASV deju kompānijas „Eilijs II” izrādi 28.maijā pl.19:00 Latvijas Nacionālajā operā vai arī nodot biļetes, saņemot atpakaļ par tām samaksāto naudu. Abos gadījumos lūdzam līdz 14.maijam doties uz jebkuru „Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietu.

Festivāla organizatori atvainojas par sagādātajām neērtībām un cer uz skatītāju sapratni!

Atgādinām, ka 17.Starptautiskais Baltijas baleta festivāls notiks Rīgā un Preiļos no 27.aprīļa līdz 28.maijam.

Šogad mākslas cienītājus tas priecēs ar pasaules baleta zvaigžņu parādi Galā koncertā, ASV baleta dejas izrādi, mākslas izstādēm, kino filmām par vācu dejas leģendu Pīnu Baušu un dejas šovu ar ekskavatoru, kas notiks 7.maijā (nevis 8.maijā, kā ziņots iepriekš).

Biļetes uz festivāla pasākumiem vēl var iegādāties „Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās visā Latvijā un internetā www.bilesuparadize.lv, kā arī Latvijas Nacionālās operas kasēs un pasākumu norises vietās. Sīkāku informāciju un jaunumus festivāla programmā var uzzināt festivāla mājas lapā www.ballet-festival.lv, kā arī sociālajos tīklos Twitter un Facebook.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas