Atpūtas kompleksā „Minhauzena Unda” notiks festivāls „Saulkrasti Jazz 2015”No 20. – 25. jūlijam, atpūtas kompleksā „Minhauzena Unda” džeza mūzikas mīļotājus pulcēs XVII Saulkrastu džeza festivāls — Saulkrasti Jazz 2015. Visas nedēļas garumā dienas un vakara koncertos uzstāsies gan pašmāju, gan ārzemju mākslinieki. Koncertus papildinās meistarklases un to noslēguma koncerts, kur uz skatuves kāps meistarklašu audzēkņi.

Jau vairākus gadus pēc kārtas atpūtas komplekss „Minhauzena Unda”, veiksmīgi sadarbojoties ar biedrību «Vasaras mūzikas sesija» ikvienu aicina uz džeza mūzikas koncertiem. Šogad programmā būs iespējams dzirdēt Latvijas labākos džeza mūziķus, kā arī viesmāksliniekus no Amerikas Savienotajām Valstīm, Itālijas, Francijas, Izraēlas, Vācijas, Zviedrijas, Čīles un Lielbritānijas.

Katru dienu, Saules laukumā, Saulkrastos mākslinieki sniegs bezmaksas koncertus, savukārt vakara koncertus būs iespējams apmeklēt atpūtas kompleksā „Minhauzena Unda” . Biļetes iespējams iegādāties jau tagad.

Pēteris Mors, atpūtas kompleksa „Minhauzena Unda” vadītājs: ” „Saulkrasti Jazz” atpūtas kompleksā „Minhauzena Unda” jau ir tradīcija! Tas noteikti ir šīs vasaras nozīmīgākais džeza mūzikas notikums Latvijā. Ļoti priecājamies, ka arī šogad festivāls notiek pie mums – „Minhauzena Undā”. Džeza mūzika ir ļoti krāsaina, tajā ir izšķirami dažādi stili, kas atšķiras ar savu raksturu, noskaņu, instrumentāciju, tādēļ festivāla ietvaros ikviens spēs atrast sev vispiemērotāko koncertu! ”

Festivāla programma atrodama http://saulkrastijazz.lv/2015/
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas