Festivālā „Latviabeerfest 2012” – plaša pasākumu programmaLatvijas alus festivālā "Latviabeerfest 2012", kas no 25. līdz 27. maijam norisināsies Vērmanes dārzā, ir plānota plaša izklaides un atpūtas programma. Visas trīs festivāla norises dienas darbosies trīs skatuves, uz kurām tiks izspēlēti dažādi konkursi, notiks mūziķu uzstāšanās un dažādas aktivitātes, vēsta festivāla organizatori.

Festivālā "Latviabeerfest" savu dalību un koncertprogrammu apstiprinājuši vairāki Latvijā zināmi mūziķi un grupas – "Credo", "Z-Scars", "Zeļļi", Linga, "Klaidonis", Varis Vētra, Liene Šomase un "Otra Puse".

25. maijā uzstāsies Riču ģimene, notiks dažādas sporta aktivitātes, radošās darbnīcas bērniem, alus šovs, stipro vīru sacensības un "Armresling" turnīrs, muzicēs grupas "Klaidonis" un "Zeļļi", bet vakara noslēgumā varēs klausīties "Latvijas Radio 2" Alus dziesmu konkursa koncertu.

25. maijā plkst.17.00 ir plānota oficiālā festivāla atklāšana, kurā Rīgas iedzīvotājus un viesus uzrunās Rīgas vicemērs Andris Ameriks, atverot arī oficiālo festivāla simbolu – 100 l alus mucu.

Arī 26. maijā ir plānotas radošās darbnīcas bērniem, rīta cēlienā uzstāsies bērnu vokālā grupa "Dzeguzīte", norisināsies stipro vīru sacensības, uzstāsies "Tirkīza zilais zemes koris", notiks alus viktorīnas, ielu vingrotāju "Limitless Workout" šovs, un vakarā, kā ierasts, koncertu programma.

27. maijā varēs baudīt" D11 blues band" un Ginta Žilinska trio uzstāšanos, Karaliskā improvizācijas teātra sniegumu, notiks līnijdeju priekšnesumi ar skatītāju iesaistīšanos, dziedās grupa "Karakums". Notiks arī nu jau par tradīciju kļuvušais konkurss "Miss Beerfest 2012", kuru šogad vērtēs īpaši uzaicināta žūrija. Vakarā  notiks arī svinīgais noslēguma pasākums ar apbalvošanu.

"Latviabeerfest 2012" šogad būs pārstāvētas vairāk kā 70 alus šķirnes, un pasākuma norises laikā tiks piedāvāta arī kvalitatīva atpūtas programma gan lieliem, gan maziem. Jau ziņots, ka festivālā piedalīsies Latvijas alus darītāji un ārzemju alus zīmoli, kuri ir Latvijas tirgū. Dalību festivālā jau pieteikuši vairāki Latvijas tirgū esošie Vācijas alus zīmoli, kuri Vērmanes dārzā veidos īpašu vācu alus ielu.

Alus festivāla laikā notiks arī starptautiskais alus šķirņu konkurss, kurā piedalīsies Latvijas tirgū pārstāvētie ārzemju zīmoli.

"Latviabeerfest 2012" rīko biedrībasadarbībā ar "Latvijas Alus darītāju asociāciju" un "Latvijas Alus darītāju savienību".
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas