Grupa „bet bet” laiž klajā dziesmas „Mazs cinītis” videoGrupa „bet bet” ir jau pabeigusi darbu pie sava jaunākā studijas albuma „Vasara nebeigsies nekad” un ieplānojusi to izdot septembra pirmajā nedēļā. Albumā ir 12 jaunas Maestro Raimonda Paula dziesmas ar grupas bundzinieka Guntara Rača vārdiem.

Visas vasaras garumā plānots iepazīstināt ar jaunajām albuma dziesmām, katrai uzņemot arī kādu saulainu video, kurā būtu skatāmas burvīgas Latvijas vasaras ainavas. Tādas ir skatāmas pirms diviem mēnešiem publicētajā albuma tituldziesmas „vasara nebeigsies nekad” un tagad skatāmas arī dziesmas „Mazs cinītis” videoversijā.

Dziesmas „Mazs cinītis” filmēšanas procesu veikusi kompānija „Skybird Productions” un filmēšana notika divās aitu audzētavu saimniecībās. Pirmais posms notika Tukuma novada saimniecībā „Mucenieki”, bet dziesmas otrā daļa, kurā skatāmi vairāki aitiņu tuvplāni, noritēja Suntažu pagasta „Kaltiņu” mājas saimniecībā, kur aug un ganās skaistās Zvaigžņu aitiņas.

Klipa producente Arta Mugurēviča –Janemane stāsta: - „ `Filmēšana „Muceniekos”, iespējams, bija viens no manas dzīves visgrūtākajiem darbiem, jo saimniecības ganību lauku izmēri ir milzīgi, bet aitas no mums muka kā no uguns. Mums nācās meklēt vēl vienu saimniecību, kurā filmēt, un atsaucās „Kaltiņu” mājas saimniece Anna Gintere, kas kopā ar vīru Arni pieskata un rūpējas par Zvaigžņu aitiņām.”.
Grupa „bet bet” saka sirsnīgu paldies visai radošajai komandai un sūta sveicienus „Mucenieku” un „Kaltiņu” saimniekiem!

Guntars Račs: „ Esam ieplānojuši visām albuma dziesmām izveidot arī video versijas, kurās tā vai citādi būtu attēlots mūsu mazās un skaistās valsts dabas burvība. Mēs paši, mūsu mazā Latvija ir kā mazs cinītis, kas laiku pa laikam gāz lielus vezumus. Mēs varam, ja vien to vēlamies.”.

Video operatori ir Arvīds Janemanis, Zigmunds Ziemelis, Arta Mugurēviča – Janemane, bet montāžu veicis Zigmunds Ziemelis.

Dziesma „Mazais cinītis” ir otrais singls no gaidāmā jaunā albuma. Ierakstīta producenta Ginta Stankeviča jaunajā studijā. Producēšanu un dziesmas aranžējumu uzņēmās grupas līderis Zigfrīds Muktupāvels.
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas