Jāņa Lūsēna muzikālā apvienība “Promenāde” aicina uz „Dāvanas” atvēršanas svētkiemIeskandinot vasaru, komponista Jāņa Lūsēna jaunizveidotā muzikālā apvienība "Promenāde" visus labas, melodiskas mūzikas cienītājus aicina uz sava pirmā albuma „Dāvana” prezentācijas koncertu 3.jūnijā plkst. 20:00 „Daugavas koncertzālē”.

Koncertā ikviens būs liecinieks īstā estrādes žanra atdzimšanas brīdim, jo kā saka pats komponists Jānis Lūsēns, „Pēc ilgākas darbošanās vokālās kamermūzikas lauciņā atkal esmu pievērsies popmūzikai, izveidojot lielisku latviešu estrādes duetu – Anmary un Uģi Rozi. Latviešu estrādes mūzikā allaž ir bijuši spilgti dueti un vēl aizvien savu šarmu tie nav zaudējuši. Daudzu gadu garumā bija tapušas dziesmas, kuru muzikālā stilistika bija brīva no kāda projekta noteiktajiem rāmjiem un pie manis nonākusī dzeja prasīt prasījās uz delverībām. Faktiski „Promenāde” – tā ir muzikāla koķetērija ar dažādiem stiliem, raksturiem, vieglu humora devu un rotaļīgumu”.

Šajā vakarā ikviens varēs ļauties bezbēdīgam noskaņojumam, par kuru gādās divu lielisku, vitāli spēcīgu un šarmantu balsu īpašnieki – Anmary un Uģis Roze, pie taustiņiem un konferensjē lomā – pats komponists Jānis Lūsēns, bass – Jānis Lūsēns (juniors), ģitāras pavēlnieks – Rihards Goba un ritma meistars – Harijs Gūtmanis.

Jaunajā albumā „Dāvana” krāšņā emociju buķetē apvienotas 14 dziesmas, dažas no kurām jau guvušas radioklausītāju simpātijas. Dziesmu tekstu pamatā ir laba dzeja (O.Vācietis, M.Čaklais, I.Zandere, M.Melgalvs u.c.), savukārt, melodijās skaidri klausāms Jāņa Lūsēna rokraksts, kurš šajā projektā guvis jaunas krāsu līnijas un izteiksmes veidu.

Programmā – koncerts, albuma atvēršana, autogrāfi un saviesīgas sarunas. Ieeja Daugavas koncertzālē jau no plkst. 19:00. Biļetes var iegādāties „Biļešu Paradīze” kasēs un internetā.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas