Mākslas galerijā „Antonija” būs apskatāma izstāde „Pavasara simptomi”Pavasara simptomi. Ziema šķiet aizejam... Un seko tas laiks starp ziemu un vasaru, kad saule silda, bet nespēj apdedzināt, kad gaisā virmo pavasara svaigums, debesis ir zilas, bet mākoņi laiku pa laikam aizēno sauli, to, kuru jau kopš Ziemassvētkiem esam sākuši gaidīt. Laiks, kad spēja sakoncentrēties uz ko nopietnu samazinās, domas lidinās ar putniem, un vienīgais, ko gribas, ir aizmirst par zābakiem, cepuri un vienkārši klaiņot pa parku vai sēdēt kafejnīcā un vērot garāmgājējus.

Šīs sajūtas gleznotāja ir centusies „materializēt" savos darbos, mēģinot uzgleznot pavasari, kas lēnām ienāk arī pilsētā.

Jaunā māksliniece, Alise Mediņa ir talantīga un profesionāla gleznotāja ar lielām ambīcijām. Ar savu darbu viņa vēlas sasniegt augstumus mākslas jomā, viņas mērķtiecība un motivācija darboties mākslā pierādās ar daudzo personālizstāžu skaitu, kā arī dalību izstādēs, kurās tiek arī godalgota. Māksliniece saņēmusi atzinīgu novērtējumu gan Latvijā, gan ārpus tās.

Alise Mediņa (1984) profesionālo izglītību aizsāka Jaņa Rozentāla Rīgas mākslas vidusskolā, tālāk turpināja savu talantu attīstīt Latvijas Mākslas akadēmijā, Glezniecības nodaļā, 2010. gadā iegūstot maģistra grādu mākslā - profesora Kaspara Zariņa vadībā. Paralēli studijām Latvijā māksliniece papildinājusi gleznošanas prasmes Universidade do Porto Portugālē, regulāri gleznojusi plenēros Latvijā, Spānijā un Portugālē. Māksliniece aktīvi piedalās izstādēs gan Latvijā, gan ārpus tās, kā arī regulāri iepazīstina skatītājus ar savu daiļradi, rīkojot personālizstādes.

Izstādi atbalsta SIA” Baltijas Kaspijas alianse”

Plašāka informācija pieejama: www.antonia.lv

 

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas