Operete “Klīvija “draudzīga daudzbērnu ģimenēm!12. oktobrī, Latgales vēstniecībā GORS, 19. oktobrī un 2. novembrī, kultūras pilī „Ziemeļblāzma” plkst. 17.00 skatītājus gaida tikšanās ar pasaulslavenas Niko Dostāla romantiskās operetes „Klīvija” iestudējumu Latvijas mūziķu sniegumā. Skatītājus priecēs izcils Latvijā iemīļotu mākslinieku ansamblis – Sonora Vaice, Ingus Pētersons, Marlēna Keine, Baiba Berķe, Kārlis Rūtentāls, Juris Ādamsons, Jānis Skanis, Jānis Kirmuška, Zigurds Neimanis, Juris Frinbergs, kā arī orķestris, koris un dejotāji. Daudzbērnu ģimenēm un grupām atlaides.

Izrādes radošā komanda – diriģents Guntars Bernāts, horeogrāfi Vita Bekmane un Agris Daņiļevičs, kostīmu māksliniece Elita Platmalniece, scenogrāfs Jānis Jansons, producente un operetes atdzimšanas idejas patriote Agija Ozoliņa-Kozlovska radījuši muzikāli valdzinošu, jautru, košu, dzīvi svinošu un pozitīvu skatuves iestudējumu, - izrādi par mīlestību, cilvēciskajām vājībām un vērtībām. Gluži kā dzīvē, arī Klīvijas varoņi neiztiek bez sarežģījumiem, bet kā jau operetē pieklājas,- tie ar dažādiem komiskiem starpgadījumiem tiek atrisināti.

Rīgas Muzikālā teātra Niko Dostāla operetes „Klīvija” iestudējums pirmizrādē Rīgā, viesizrādēs Valmierā, Garkalnē, Saldū, Ventspilī, Liepājā jau piedzīvojis gan pārpildītu skatītāju zāli, gan stāvovācijas, kas apliecina kvalitatīva operetes žanra atdzimšanu Latvijā.

Līdz šim sadarbībā ar Rīgas Muzikālo teātri, veidoti operetes iestudējumi, kas raisījuši interesi un guvuši lielu skatītāju atsaucību - F.Lehāra “Grāfs fon Luksemburgs”, J.Štrausa “Čigānu barons”, I.Kalmana “Bajadēra” un “Cirka princese” (režisors Jānis Kaijaks, horeogrāfs Alberts Kivlenieks). ī  N.Dostāla operetes „Klīvija” iestudējuma radošā komanda turpina ceļojumu pa Latvijas novadiem. Vēl rudens sezonā paredzētās izrādes: 12.oktobrī Rēzeknē Latgales vēstniecībā GORS, 19.oktobrī un 2.novembrī Rīgā, kultūras pilī „Ziemeļblāzma”.

Elīna Zālīte savā romānā Agrā rūsa opereti salīdzina ar skaistu, vieglprātīgu sievieti, kuru publiski visi kritizē, bet klusībā … pielūdz!

Biļetes nopērkamas Biļešu paradīzes kasēs, kā arī elektroniski: www.bilesuparadize.lv
Atlaides daudzbērnu ģimenēm uzrādot "3+ ģimenes karti" un kolektīviem

Foto: Publicitātes


Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas