Orķestris „Rīga” koncertēs Valentīna dienā un festivālā „Windstream”

2012. gads ir Profesionālā pūtēju orķestra "Rīga" 40. jubilejas gads, kad augustā un septembrī ir paredzēti svētku koncerti. Šobrīd sākta biļešu tirdzniecība uz Sv. Valentīna dienas koncertu "Mīlas stāsti" 14. februārī un pavasara festivāla "Windstream" koncertiem.Koncerts "Mīlas stāsti" notiks 14. februārī plkst. 19.00 Lielajā Ģildē. Profesionālo pūtēju orķestri "Rīga" diriģēs Raitis Ašmanis, un skanēs fragmenti no pasaulslaveniem mūzikliem, kā L. Bernsteina "Vestsaidas stāsts", K. M. Šēnberga "Les Miserables", B. Andersona un B. Ulveusa "Šahs". Piedalīsies Dita Lūriņa, Intars Rešetins un Jānis Kurševs.

Martā – aprīlī jau trešo reizi rīdziniekus pulcēs pavasara festivāls "Windstream". Atklāšanas koncerts "Pilsētas pavasaris" notiks 20. martā Mazajā Ģildē. Festivāla īpašā diena 2012. gadā būs 1.aprīlis, kad plkst. 14.00 notiks interaktīvs pasākums ģimenēm, bērniem un jauniešiem "Uzzīmē joku!" ar gleznotāja Jāņa Anmaņa dalību, bet vakarā Lielajā Ģildē – Joku koncerts.

Pavasara festivāla "Windstream" ietvaros paredzēti trīs koncerti ar bezmaksas ielūgumiem Rīgas Domā 25. martā, Rīgas Sv. Jāņa baznīcā 6. aprīlī Lielajā Piektdienā un Rīgas Sv. Pētera baznīcā 9. aprīlī Otrajās Lieldienās.

Ziemas koncertsezonu Profesionālais pūtēju orķestris "Rīga" noslēgs 24. maijā Lielajā Ģildē, koncertā ar savu māksliniecisko vadītāju Mārtiņu Ozoliņu un grupas "Melo-M" piedalīšanos.

Biļetes uz koncertiem iespējams iegādāties visās "Biļešu paradīzes" kasēs. "Biļešu paradīzes" kasēs, uzrādot apliecību, pensionāriem un studentiem pieejamas atlaides.

Avots: svetkulaiks.lv
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2021 Visas tiesības paturētas