360TV un STV Pirmā! atklāj rudens sezonu un piesaka jaunu šovu “Plus/mīnus ĪSTAIS”Televīzijas kanālu STV Pirmā! un 360TV jaunā rudens sezona ir klāt ar pārsteidzošiem pašmāju šoviem un raidījumiem.

Televīzija sievietēm STV Pirmā! skatītājiem sarūpējusi jaunu un kaislīgu randiņšovu “Plus/mīnus ĪSTAIS”, ēterā atgriezīsies skandalozais raidījums “Caur ērkšķiem uz...”, kā arī sarunu šovs “Starp mums runājot”, bet raidījumu vadītāju komandai pievienosies jaunas TV personības – Zane Vaļicka un Liene Stepena. Savukārt 360TV piešķils aizrautību katrai dienai un līdzās tādu populāru ārvalstu šovu kā “Britu talanti”, “24 stundas ellē ar Remziju” un seriāla “Komisārs Reksis” jaunāko sezonu pirmizrādēm, galdā cels humora pilnā pašmāju sporta raidījuma “Hattrick” un komēdijseriāla “Saldais pārītis” jaunākās sezonas. Izaicinošos piedzīvojumos metīsies arī aktieris Intars Rešetins, kurš šovā “Sapnis par Eiropu” dosies lūkot, kā dažādās Eiropas valstīs dzīvo populāri un veiksmīgi latvieši. Televīzijas kanālus STV Pirmā! un 360TV skatītājiem piedāvā tehnoloģiju un izklaides uzņēmums Lattelecom.

STV Pirmā! un 360TV rudens sezona 9. augustā tika atklāta ar pasākumu, kurā pulcējās TV personības un raidījumu dalībnieki, iepazīstinot ar sezonas pārsteigumiem, jaunumiem un pirmizrādēm.

STV Pirmā! pārsteigs ar patiesiem dzīvesstāstiem

Televīzija sievietēm STV Pirmā! rudens sezonu uzsāk ar moto “Esi īsta!”, caur pašmāju šoviem un ārzemju raidījumiem aicinot sievietes būt patiesām, rādot īstus un atklātus dzīvesstāstus, vienlaikus nebaidoties pārsteigt un pat šokēt skatītāju. Tāpat jaunajā sezonā netrūks romantikas, sievišķīgu pārsteigumu un noderīgu padomu.

Kā sezonas īpašais jaunums kanālā STV Pirmā! būs skatāms randiņšovs “Plus/mīnus ĪSTAIS”, kas pirmizrādi piedzīvos ceturtdien, 16. augustā plkst. 21.00. Tā dalībnieki vienas dienas laikā dosies uz sešiem randiņiem un katrā no tiem uzzinās kādu pārsteidzošu faktu par iecerētā personību, hobijiem vai dzīvesveidu – ko tādu, ko parasti pirmajā tikšanās reizē nemēdz atklāt. Negaidītus pārsteigumus skatītājiem sola jau “Plus/ mīnus ĪSTAIS” pirmā sērijā, kurā otrās pusītes meklējumos dosies šovā “Lauku sēta” iepazītā skandalozā Violeta.

Viens no gaidītākajiem kanāla STV Pirmā! raidījumiem ir sabiedrībā plaši apspriestais un šokējošais “Caur ērkšķiem uz...”, kura 2. sezonas dalībnieces – desmit grūtībās nonākušas sievietes – ar ekspertu palīdzību centīsies rast pamatu jaunai dzīvei un mainīties pašas. Raidījuma producente Aija Strazdiņa norāda, ka dalībniecēm svarīgākais ir ticēt pašām sev, taču būtisks ir arī sabiedrības atbalsts: “Ir taču tik grūti darīt labus darbus, ja tev neviens netic. Atbalstīsim meitenes – viņas var!” Viens no dalībnieču šīs sezonas galvenajiem uzdevumiem būs stiprināt attiecības ar saviem bērniem un kļūt par labākām mammām. Jaunajā “Caur ērkšķiem uz...” sezonā, kuras pirmizrāde gaidāma jau septembra beigās, raidījuma vadītājam Jānim Bukumam pievienosies arī dejotāja, horeogrāfe Liene Stepena.

Tāpat kanālā STV Pirmā! jau nākamajā otrdienā, 14. augustā plkst. 21:00 ar patīkamiem pārsteigumiem atgriezīsies iemīļotais sarunu šovs “Starp mums runājot”, kura vadītājiem Valdim Melderim un Dainai Jāņkalnei jaunā un mājīgā studijā šosezon pievienojas arī aktrise un TV personība Zane Vaļicka. Raidījuma vadītāji sola atklātas sarunas un negaidītas atzīšanās – jau sezonas atklāšanas pasākumā Zane Vaļicka atklāja par sevi ko iepriekš nedzirdētu. Izrādās, ka viņas slepenā aizraušanās ir izšūšana krustdūrienā!

Drosmīgus izaicinājumus sabiedrībā valdošajiem stereotipiem metīs Dainas Jāņkalnes autorraidījums “Sieviete. Personīgi”, kas pie STV Pirmā! skatītājiem dosies jau 15. augustā. Ik trešdienas vakaru raidījums tiks veltīts kādai sievietei būtiskai, taču neērtai tēmai, par ekspertiem aicinot viedokļu līderus un personības, kuras savā pieredzē gatavas dalīties ar citiem.

STV Pirmā! skatītājus priecēs arī kaislīgā britu realitātes šova “Mīlestības sala” pati jaunākā sezona, kā arī pārsteidzoši un kaimiņvalstīs populāri pārvērtību šovi: “Dzīves restarts” (Perezagruzka) un ukraiņu ekstrēmais šovs “Atdodiet man skaistumu”, kas palīdzēs sievietēm ne tikai mainīt ārieni, bet atgūt dzīvesprieku un iemīlēt sevi.

360TV piešķils aizrautību katrai dienai

360TV rudens sezonas vadmotīvs ir “Aizrautība” – kas spilgti iezīmēsies ne tikai kanāla jaunajā vizuālajā tēlā, bet arī raidījumos, kuri izklaidēs un ļaus iepazīt spožas personības. Visas sezonas laikā katrā no nedēļas dienām, kas, kā ierasts, veltīta savai tēmai, 360TV varēs sastapt aizrautīgos – cilvēkus, kas “deg” par to, ko dara.

Jau no 22. augusta trešdienās, plkst. 21.00 360TV ekrānos atgriezīsies Latvijas sporta saldais ēdiens – raidījums “Hattrick” ar vislabāk informēto sporta žurnālistu Latvijā Armandu Puči, vienmēr izaicinošo pasaules čempionu basketbolā Valdi Valteru un daudziem neizprotamo aizkulišu spēlmani – viedo Bruni. Jaunajā sezonā šim trio pievienosies vēl kāds kolorīts tēls – suņuks Boss, kurš rubrikā “Boss izvēlas” prognozēs populārāko sporta spēļu rezultātus. Kopā ar skatītājiem tiks veidota arī Rekordu grāmata, kurā iekļūt varēs ikviens, kurš atsūtīs savas sportiskās meistarības apliecinājumus video formātā.

Tāpat jau šoruden skatītāji varēs sekot līdzi jautrībai un sarežģījumiem Simonas un Filipa kopdzīvē iemīļotā komēdijseriāla “Saldais pārītis” jaunākajā sezonā. Savukārt Intars Rešetins pēc atgriešanās no “Sapņa par Ameriku” ir gatavs atkal doties ceļā – šovā “Sapnis par Eiropu” viņš atklās, kā slaveni un veiksmīgi latvieši piepilda savus sapņus dažādās Eiropas pilsētās. Viņa ceļamērķu sarakstā ir Parīze, kur dzīvo aktrise Lelde Vikmane, Londona, kur mitinās latviešu “Šakira”, "FIFA World Cup 2018” kanāla “Bein Sports" himnas zvaigzne Adelly, Cīrihe, kur apmetusies skaistumkaraliene un aģentūras “Mis Latvija” dibinātāja Jūlija Djadenko-Muglere, un citas populāru latviešu mājvietas.

Skatītājus gaida tikšanās arī ar tādām aizrautīgām un pasaulē iemīļotām personībām kā bargais talantu kritiķis Saimons Kauels, kurš šova “Britu talanti” jaunajā sezonā meklēs labākos no labākajiem, un populārais šefpavārs Gordons Remzijs, kurš spraigajā realitātes šovā “24 stundas ellē ar Remziju” glābs restorānus no katastrofas. Ar jaunām, Latvijā vēl neredzētām sērijām jau augusta beigās atgriezīsies arī leģendārais seriāls “Komisārs Reksis”. Savukārt patīkamu izklaidi garantēs spraigākās Holivudas filmas un seriāli.

Helio iedvesmo

Abus kanālus veido Lattelecom meitasuzņēmums SIA Media 360, kas no 9. augusta ir pārtapis par SIA Helio Media, tādējādi pilnvērtīgi pievienojoties Lattelecom izklaides zīmolam Helio. “Helio ir stāsts par aizrautību, par to, kā padarīt dzīvi krāsaināku un iedrošināt pamēģināt ko jaunu. Tāpēc Lattelecom jau trešo televīzijas sezonu investē vietējā satura veidošanā, lai kanālos STV Pirmā! un 360TV piedāvātu kvalitatīvus un aizraujošus šovus un seriālus, kur katrs skatītājs atradīs ko tieši sev,” saka Lattelecom izklaides un komunikāciju pakalpojumu daļas direktore Inga Alika-Stroda.

Helio ir Lattelecom izklaides zīmols, kas apvieno gan televīzijas pakalpojumu ar Helio interaktīvo TV kā stūrakmeni, gan SIA Helio Media veidotos televīzijas kanālus ar vietējo saturu, gan eSporta līgu ar HyperTown festivālu aizrautīgajiem, gan arī visu turpmāko izklaides piedāvājumu.

Kanālu STV Pirmā! un 360TV satura piedāvājums ir pieejams visiem Lattelecom televīzijas skatītājiem: Helio interaktīvajā televīzijā, lietotnē Shortcut, Interaktīvajā TV un Virszemes TV. STV Pirmā! ir pieejams arī Baltcom un Balticom, kā arī citu lielāko kabeļtelevīziju klientiem.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2021 Visas tiesības paturētas