The Weeknd uzstāsies IgaunijāNākamvasar pirmo reizi Baltijā, Igaunijā, 12. augustā Tallinas Dziesmu svētku estrādē, uzstāsies superzvaigzne The Weeknd. The Weeknd ir 2022. gada Billboard mūzikas balvu pasniegšanas ceremonijā visvairāk nominētais mākslinieks ar 17 apbalvojumiem, tostarp kā “Top Artist”. Biļetes “Biļešu Serviss” tīklā no 2. decembra plkst. 12.00.

The Weeknd koncerttūre tiks uzsākts 10. jūnijā Mančestrā, Lielbritānijā. Tallinā The Weeknd ieradīsies 2023. gada 12. augustā. Koncerttūres Ziemeļamerikas daļa bija fantastiski veiksmīga - tika pārspēti skatītāju rekordi un tika savākti vairāk nekā 130 miljoni dolāru, no kuriem liela daļa tiek novirzīta labdarībai.

Aiz The Weeknd skatuves vārda slēpjas 32 gadus vecais kanādiešu mūziķis Abel Tesfaye, kurš savā jaunībā nav izcēlies ar to priekšzīmīgāko uzvedību. Tomēr pēc sadursmes ar policiju narkotiku tirdzniecības dēļ viņš nolēma mainīt savu ceļu un pievērsās mūzikai. Viņam bija stratēģija: sākumā reklamēt savu mūziku anonīmi un pēc tam katru gadu atklāt vairāk par sevi vairāk. Panākumi sekoja, kad Drake menedžeris Oliver El-Khatib palīdzēja mūziķi popularizēt un izveidoja sadarbību.

The Weekend ieguva savu pirmo “Grammy” balvu par skaņu celiņu dziesmai “Beauty Behind the Madness”, vienlaikus saņemot Oskara nomināciju par dziesmu “Earned It” (2015), kas sarakstīta filmai “Fifty Shades of Grey”. Filmu mūzikas panākumiem sekoja topu iekarošana ar dziesmu “Can't Feel My Face” (2015). Arī nākošā albumu “Starboy” (2016) hiti iekaroja topus. The Weeknd ir apbūris fanus ar nevainojamu balsi, dvēseli izjustiem dziesmu tekstiem un hipnotizējošiem bītiem. “Save Your Tears” (kopā ar Ariana Grande), “Blinding Lights”, “Wicked Games”, “Out of Time” ir tikai dažas no dziesmām, kuru dēļ The Weeknd ir viens visvairāk nominētajiem māksliniekiem balvām šogad “Billboard” mūzikas balvu pasniegšanas ceremonijā, kopumā saņemot 17 nominācijas.

Turnejā “After Hours Til Dawn” tiek atzīmēts The Weeknd 2020. gada albums “After Hours”. Tā hits “Blinding Lights” tika nosaukts par visu laiku karstāko “Billboard Hot 100” dziesmu nr. 1, pārspējot Chubby Checker 1960. gada hitu “The Twist”. Kritiķu atzinību saņēmis arī 2022. gada albums “Dawn FM”. Kaytranada un Mike Dean uzstāsies kopā ar The Weeknd Eiropā.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas