Agnese Vārpiņa pamet darbu televīzijāIlgstošā TV3 seja un raidījumu vadītāja Agnese Vārpiņa pēc gandrīz 20 kanālā pavadītiem gadiem nolēmusi pamest televīziju. Viņa šādu lēmumu pieņēmusi pēc neapmierinātības ar pārmaiņām medijā, vēstīts izdevumā “Privātā Dzīve”.

Kā skaidro, mediju grupas “All Media Latvia” pārstāve Alise Mališko, izmaiņas tiešām būs un tās saistītas ar to, ka mediju grupa paplašina savu darbību dažādās platformās. Tas savukārt nozīmē, ka no 2019. gada 1. janvāra kanālu TV3 un LNT vakara ziņas vadīs viens moderators.

Tiek skaidrots, ka šāds ziņu formāts ir mediju grupas „All Media Baltics“ televīzijas kanālos arī Lietuvā un Igaunijā, un tas atbilst pasaules vadošo mediju praksei.

Turpmāk kanāla TV3 ziņās būs redzami trīs pašreizējie moderatori, kuri secīgi mainīsies, – Edijs Bošs, Arnis Krauze un Kristīne Anže. Atbilstoši jaunajai darba plūsmai Kristīne Anže kļūs arī par kanāla TV3 info dienesta vadītāju. Kanāla LNT ziņu dienestā izmaiņas nav paredzētas, darbu turpinās visi ziņu dienesta moderatori.

Ņemot vērā izmaiņas, katram moderatoram tika piedāvāts jauns sadarbības modelis, Vārpiņa pieņēma lēmumu TV3 vairs nestrādāt.

Foto: F64

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2020 Visas tiesības paturētas