Aktrise Nina Dobreva oficiāli atgriežas seriālā “Vampīra dienasgrāmatas”Šobrīd rit populāra seriāla “Vampīra dienasgrāmatas” (Vampire diaries) noslēdzošā astotā sezona un jau vēstījām, ka seriāla finālā atgriezusies arī aktrise Nina Dobreva, kura populāro seriālu pameta pirms diviem gadiem.

Aktrise savu atgriešanos apstiprinājusi ar sociālajā vietnē “Twitter” ievietotu fotogrāfiju. Vēlāk aktrise ievietojusi vēl vienu, norādot, ka uzfilmēta seriāla pēdējā sērija.

"Šķiet, kas bija tikai vakar, kad es teicu ardievas. Un tomēr ir pagājuši divi gadi un mēs atkal esam šeit. Šīs ir manas īstās atvadas, jo šodien es nofilmējos savā pēdējā "Vampīra dienasgrāmatas" sērijā. Atgriežoties seriāla finālā ir radījis īstu emocijas viesuli, nostaļģiju, mīlestību, prieka asaras (...) No visas sirds sūtu faniem savu lielāko pateicību par neskaitāmiem gadiem centības, kaislības, atbalsta un nemirstīgas mīlestības no visiem faniem, kuri bija iestrēguši kopā ar mani šajā patiesi pārsteidzošajā un skaistajā braucienā," savā "Instagram" kontā raksta Dobreva.

Lielākais prieks faniem ir arī īss promo ar Ninas piedalīšanos, kas liecina, ka viņas varone Elēna Gilberta tik tiešām ir atgriezusies!

Kā jau vēstīts, pirms aptuveni diviem gadiem aktrise Nina Dobreva oficiāli paziņoja par aiziešanu no pasaulē slavenā seriāla “Vampīra dienasgrāmatas”.

Par aiziešanu no seriāla aktrise paziņojusi savā Instagram kontā, kurā ievietojusi fotogrāfiju ar seriāla aktieru un filmēšanas komandas svinībām, vēlāk medijiem apstiprinot, ka tā bijusi atvadu ballīte un viņas varone Elēna Gilberta savu dzīvi seriālā ir nodzīvojusi.

Foto: Gage Skidmore/ https://www.flickr.com/photos/gageskidmore/ https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0/

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2020 Visas tiesības paturētas