Ar solokoncertiem Liepājas un Rēzeknes koncertzālēs oktobrī uzstāsies Elīna GarančaAr solokoncertu šī gada 10. oktobrī Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars” un 13. oktobrī Latgales vēstniecībā “Gors” pirmo reizi uzstāsies viena no pieprasītākajām operdziedātājām pasaulē, mecosoprāns Elīna Garanča. Slavenās dziedātājas skatuves partneris Latvijas koncertos būs viens no pasaulē labākajiem koncertmeistariem – izcilais skotu pianists Malkolms Martino (Malcolm Martineau). Biļetes uz koncertiem tirdzniecībā no 10. marta.

“Elīna Garanča ir viena no pieprasītākajām dziedātājām uz Zemes – pasaulē šobrīd ir tikai daži mecosoprāni, kuri spētu viņai līdzināties vokāli, muzikāli vai dramatiski,” par latviešu dziedātāju raksta medijs “New York Classical Review”.

Gan “Lielajā dzintarā”, gan “Gorā” šī būs pasaulslavenās latviešu mākslinieces debija. Elīna Garanča Latvijā uzstāsies ar kamermūzikas programmu. Dziedātājas skatuves partneris, pianists Malkolms Martino pazīstams kā koncertmeistars labākajām pasaules operas dīvām – Annai Ņetrebko, Annei Sofijai fon Oterei, Andželai Georgiū u.c. Kopā ar Elīnu Garanču viņi aizvadījuši spožus koncertus prestižākajās zālēs pasaulē – Vigmora zālē Londonā, Kārnegī zālē Ņujorkā, Musikverein koncertzālē Vīnē u.c.

Abu mākslinieku skatuviskā partnerība tiek dēvēta par maģisku. “Elīnas Garančas balss smalkajā klavieru pavadījumā ne tikai aizkustina, bet arī apreibina – tajā ir viss krāsu un emociju spektrs. Tā ir balss, kura ir sasniegusi briedumu, taču nav zaudējusi maigumu, vieglumu un elastīgumu,” raksta kritiķi.

Koncertprogramma tiks precizēta.

Koncertus 10. oktobrī Liepājā un 13. oktobrī Rēzeknē ar Liepājas pašvaldības, Rēzeknes pilsētas domes un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu rīko SIA “Lielais Dzintars” un SIA “Austrumlatvijas koncertzāle”. Plašāka informācija lasāma lielaisdzintars.lv un latgalesgors.lv. Biļetes nopērkamas “Biļešu Paradīze” kasēs, interneta vietnē bilesuparadize.lv, kā arī uz Rēzeknes koncertu – latgalesgors.lv. Biļešu cenas no 30.00 eiro.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2020 Visas tiesības paturētas