ASV kinoteātros veiksmīgi debitē filma “Terminators: tumšais liktenis”Pirmo vietu Ziemeļamerikas kinoteātru topā iekarojusi filma “Terminators: tumšais liktenis”. Filma nedēļas griezumā iekasējusi 29 miljonus ASV dolāru.

Filmas darbība notiek daudzus gadus pēc notikumiem filmā “Terminators 2: Pastarā diena”. Sāra Konora ir pārvērtusies par terminatoru mednieci un viņas galvenais uzdevums ir iznīcināt no nākotnes sūtītos robotus-slepkavas. Sāra kļūst par aizstāvi Denijai Ramosai, no kuras izdzīvošanas ir atkarīgs cilvēces liktenis un viņai šajā misijā palīdz noslēpumainā Greisa – robota un cilvēka salikums. Kauja par nākotni turpinās.

Uz otro vietu atkāpusies filma “Džokers” ar 13,9 miljoniem, bet trešajā vietā ierindojusies aizpagājušās nedēļas līdere pasaku filmas “Melnā feja Malefisenta” turpinājums. Filma “Melnā feja Malefisent. Tumsas valdniece” iekasējusi 12,1 miljonu.

Ceturtajā vietā ierindojusies drāma “Harrieta” ar 12 miljoniem, bet top pieci ar 8,4 miljoniem ASV dolāru noslēdz animācijas filma “Adamsu ģimenīte”.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2020 Visas tiesības paturētas