“Dagamba” izziņo turnejas “Dagamba feat Tchaikovsky” papildkoncertusPateicoties lielajai klausītāju interesei grupa "Dagamba" izziņojusi vairākus turnejas "Dagamba feat Tchaikovsky" papildkoncertus.

27. oktobrī Jelgavā gaidāms arī dienas koncerts pulksten 15.00, bet Ventspilī, koncertzālē "Latvija" jau izziņotos koncertus papildinās trešais – 2. novembrī pulksten 15.00.

Grupas "Dagamba" līderis Valters Pūce stāsta: "Šī "Dagambai" ir jau ceturtā Latvijas koncertturneja. Tās sākums Dzintaros bija fantastisks. Pirmo, un cerams, ne pēdējo reizi uzstājāmies kopā ar Latvijas Radio bigbendu, kas piešķīra mūsu programmai jaunas krāsas. Tagad grupa dosies vairākos braucienos ārpus Latvijas, un oktobra beigās sekos turnejas turpinājums."

Divus mēnešus pirms gaidāmajiem notikumiem grupa izziņoja otro koncertu Jelgavā un trešo koncertu Ventspilī, kas ir absolūts rekords grupas vēsturē. Trīs koncerti vienā pilsētā "Dagambai" līdz šim nav bijuši, kam nopelni ir arī sabiedrības interesei par jauno koncertzāli.

Jau ziņots, ka "Dagamba" ar jaunāko koncertprogrammu viesosies 27. oktobrī Jelgavas Kultūras namā, 1. un 2. novembrī Ventspils koncertzālē "Latvija", 30. novembrī Latgales vēstniecībā "Gors", 7. decembrī Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars" un 25. janvārī Vidzemes koncertzālē "Cēsis".

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2020 Visas tiesības paturētas