Dziedātāja Diana Moon atgriežas mājās un laiž klajā savu pirmo studijas albumu “Ieraugi Pats Sevi”Dziedātāja un grāmatas autore Diāna Černe (Diana Moon) atgriezusies mājās un laidusi klajā savu pirmo studijas albumu "Ieraugi Pats Sevi".

"Ieraugi Pats Sevi" ir līdz šim Vācijā mītošās dziedātājas un dziesmu autores Diānas Černes pirmais albums dzimtajā latviešu valodā. Albumā ir iekļautas 13 dziesmas, tajā skaitā "Sirds Pasaka" - romantisks duets ar Andri Ērgli un kopdziesma "Ieraugi Pats Sevi", kurā ir dzirdamas arī citu Latvijā zināmu mūziķu balsis - Antras Stafeckas, Normunda Rutuļa, Andra Ērgļa, Viktorījas Plēpes un Ata Ieviņa.

Par albuma galveno ideju stāsta pati dziesmu un albuma autore Diāna: "Ieraudzīt pašam sevi, savas bailes, savas kļūdas, savu ēnu pusi ir, iespējams, cilvēka visgrūtākais dzīves uzdevums. Tas prasa lielu drosmi. Nenobīties pašam no sevis, iemīlēt pašam sevi, savas nepilnības un kļūdas un nenosodīt pašam sevi par to, ka "es esmu vai biju tāds" - šis ir otrs cilvēka dzīves grūtākais uzdevums. Tas prasa vēl lielāku drosmi!

Mans jaunais albums "Ieraugi Pats Sevi" ir mans drosmes un transformācijas ceļš pašai pie sevis. Tas man ļāva ieraudzīt sevi un pasauli ap sevi pilnīgi jaunā gaismā un lika apgriezt daudzas dzīves jomas kājām gaisā un saskarties ar daudzu cilvēku neizpratni. Bet, ziniet, tas bija to vērts! Mēs paši no sevis aizbēgt taču nevaram, tāpēc, jo ātrāk beigsim paši no sevis slēpties un izlikties par tiem, kas patiesībā nemaz neesam, jo ātrāk iemācīsimies dzīvot piepildījumā un saskaņā paši ar sevi."

Albuma prezentācijas koncerts, sakarā ar valstī noteiktajiem ierobežojumiem, tiek pārcelts uz laiku, kad ierobežojumi tiks atcelti, un cilvēki atkal varēs novilkt savas maskas, lai "ieraudzītu paši sevi" un arī citus.

Albums tika ierakstīts Rīgā White Wide Production studijā ar mūzikas producentu un aranžētāju Jāni Narbutu un ģitāras meistaru Gintu Purgaili. Lielākā daļa dziesmu ir ieskaņotas 432,1 Hz frekvencē. Mūzika šajā frekvencē palīdz cilvēkam sadzirdēt pašam sevi, dabu un visumā notiekošos procesus, kā arī piepilda klausītāju ar spēcinošu enerģiju, kura, ņemot vērā šī brīža situāciju pasaulē, noderēs ik vienam!

Albums „Ieraugi Pats Sevi" ir lejupielādējama visās populārākajās pasaules mūzikas lejupielādes un straumēšanas vietās, tostarp iTunes, Amazon un Spotify. Albums ir nopērkams arī Jānis Roze un Globuss grāmatu veikalos visā Latvijā.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2020 Visas tiesības paturētas