Kultūras pils “Ziemeļblāzma” aicina uz Ziemeļblāzmas parka vasaras koncertu cikluKultūras pils “Ziemeļblāzma” aicina uz Ziemeļblāzmas parka vasaras koncertu ciklu. Pils parkā jau septīto sezonu skanēs daudzveidīgi vasaras brīvdabas koncerti, piedāvājot apmeklētājiem vasaras vakarus pavadīt brīvā atmosfērā, baudot labu mūziku kopā ar talantīgiem mūziķiem.

27. jūnijā plkst. 19.00 gaidāms talantīgās blūza/folka grupas “Rahu the Fool” koncerts. Grupa spēlē mūziku dažādos pagājušā gadsimta 20.–50. gadu mūzikas stilos, kurus vieno vecvecāku stāsti par jaunību, mīlestību, jūrām un citām dēkām. Grupas repertuārā pārsvarā ir amerikāņu folkmūzika un blūzs, kā arī cittautu aizmirstas dziesmas, kuras tiek atdzīvinātas mūsdienīgās mūzikas sajūtās. Grupas sastāvā ir Pēteris Narubins, Benny Zeltkalis, Jāzeps Podnieks, Lauma Bērza un Evita Bambāne.

11. jūlijā plkst. 19.00 solo koncertu sniegs akustiskā mūziķe Tīna Šipkēvica, kuras radošajā pasaulē valda maigs, viņai raksturīgi pieklusināts skaņu kopums un jūtām pildīta lirika. Tīna Šipkēvica savā skaņu lokā ietver dažādus mūzikas stilus, kurus viņa ir pārveidojusi akustiskā veidolā. Mūziķe spēlē dažādus mūzikas instrumentus, taču galvenokārt uzstājas tikai ar ģitāru, izpildot sev iecienītu mūziķu dziesmu kaverversijas, kā arī savus oriģināldarbus.

21. augustā plkst. 19.00 uzstāsies grupa “Oranžās Brīvdienas”. Grupa dibināta 2000. gadā Kuldīgā, taču šobrīd darbojas Rīgā. 19 gadu laikā grupa muzicējusi gandrīz visos nozīmīgākajos mūzikas festivālos un klubos Latvijā, kā arī regulāri koncertējusi ārpus valsts robežām — Francijā, Vācijā, Nīderlandē, Beļģijā un citur. Paši savu muzicēšanas stilu nosaukuši par latviešu turbofolku, kas sevī ietver ska, pankroka, regeja un citu žanru ietekmes. Pastāvēšanas laikā deviņu puišu kuplais kolektīvs izdevis divus studijas un vienu demo albumu. Grupā: dziesmu autors Ints Ķergalvis, ģitārists Andžs Zvirbulis, mandolīnists un ģitārists Kaspars Čakste, bundzinieks Jānis Puzaks, basģitārists Raitis Neitāls, kā arī četri pūšamo instrumentu spēlētāji — Jānis Kaličus, Maksims Starodubovs, Ritvars Šilkovs un Nauris Bruņinieks.

Ieeja koncertos ir bez maksas.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2020 Visas tiesības paturētas