Mūžībā aizgājis aktieris Andrejs MožeikoNo dzīves aizgājis Rīgas Krievu teātra aktieris Andrejs Možeiko (12.01.1979. - 23.02.2019.).

"Šī skumja ziņa ir īpaši rūgta, jo mēs domājām, ka Andrejs vēl daudzus gadus būs kopā ar mums. Negribas ticēt, ka palikušas tikai atmiņas," vēsta teātris.

Andrejs Možeiko tika uzņemts trupā 2007. gadā, kad absolvējis Latvijas Kultūras akadēmiju (Teātra un ekrāna nodaļa, P. Krilova kurss), taču sāka sadarbību ar mūsu teātri pat agrāk - 2005. gadā. Viņš nospēlējis daudzas lomas dažādos iestudējumos: drāmatiskās un muzikālās izrādēs, uz Lielās un uz Mazās skatuves, bērniem un pieaugušajiem. Vēl pavisam nesen skatītāji viņu varēja redzēt izrādēs "Ziema", "Tango ar Stroku", "Gandrīzlaime", "Skrandaiņi un augstmaņi" un "Odesa, burvīgā pilsēta...". Turklāt Andrejs filmējās, piedalījās dažādos teātru projektos, bija Latvijas Teātra darbinieku savienības biedrs...

"Izsakam visdziļāko līdzjūtību Andreja ģimenei un visiem, kas viņu zināja... visiem, kam viņa pietrūks tāpat kā mums," teikts teātra izplatītajā paziņojumā.

Foto: Ilustratīvs

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2020 Visas tiesības paturētas