Sācies “Dejas balvas 2019–2020” skatītāju balsojumsLSM.lv sadarbībā ar Latvijas Dejas informācijas centru (LDIC) no 1. līdz 25. aprīlim aicina piedalīties “Dejas balvas 2019–2020” skatītāju balsojumā un izvēlēties divus skatītāju iemīļotākos darbus kategorijās “Dejas iestudējums” un “Dejas notikums”.

Dejas balvas pasniegšanas ceremonijā, kas norisināsies Dailes teātrī 29. aprīlī ar tiešraidi Latvijas sabiedrisko mediju platformā LSM.lv, tiks piešķirtas divas LSM.lv skatītāju balvas, pasniedzot LSM.lv skatītāju balsojumos iedibināto skatītāju simpātiju balvas vizuālo formātu – traukus ar gravējumu. Tā kā nominētie darbi ir ārkārtīgi dažādi, dalījums kategorijās “iestudējums” un “notikums” ir nosacīts. Par to lēma LDIC un Dejas balvas žūrija, vērtējot, vai darbs skatāms kā formā noslēgta izrāde, vai arī tam raksturīgs atšķirīgs formāts, plašāks konteksts un ietekme uz dejas nozares procesu. Atšķirībā no žūrijas balvām, kas ceremonijā tiks pasniegtas 12 nominācijās, skatītāju balsojumā visu žanru izrādes tiek vērtētas vienkopus, uzsverot jaunizveidoto apbalvojumu kā dejas nozari vienojošu notikumu.

Balsot par saviem favorītiem iespējams vienu reizi dienā LSM.lv platformā, autorizējoties ar savu sociālo mediju profilu vai e-pastu un izvēloties vienu darbu katrā kategorijā. Aicinām pirms balsojuma veikšanas izlasīt īsos darbu aprakstus, kā arī iepazīt nominantus plašāk Dejas balvas mājaslapā www.dejasbalva.lv.

Balsojums ilgs līdz 25. aprīļa plkst. 23.59. Pēc balsojuma beigām tiks izlozēts viens dalībnieks, kurš laimēs simbolisku dāvanu no LDIC. Visi balsojuma dalībnieki tiks automātiski reģistrēti dalībai izlozē. Ar uzvarētāju sabiedrisko mediju portāls LSM.lv sazināsies personīgi nedēļas laikā pēc balsojuma beigām.

Ieskandinot Dejas balvas pasniegšanas ceremonijas mēnesi, tapusi arī ceremonijas video reklāma, aicinot sabiedrību pievērst uzmanību Latvijas dejas nozares bagātīgajam kultūras notikumu devumam divu gadu laikā, ko veidojuši dejas mākslas pārstāvji, kā arī būt līdzās māksliniekiem, saņemot balvas par ieguldīto darbu un sasniegtajiem mērķiem.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2021 Visas tiesības paturētas