Šajā nedēļas nogalē notiks alternatīvās mūzikas festivāls “LIMBIZKVĪTS 2”Sestdien, 17. augustā, Limbažu pilsdrupās norisināsies alternatīvās mūzikas festivāls “LIMBIZKVĪTS 2”

Festivāls”Limbizkvīts” izceļ alternatīvo mūziku- lai gan festivāls pulcē dažādu žanru pārstāvjus un apvienības, galvenais uzsvars ir tieši uz alternatīvajiem un rokmūzikas žanriem. Festivāls sevī ietver arī netradicionālas mākslas formas un performances- tos mākslas veidus, kuriem šobrīd nav telpas un brīvas vaļas izpausties tradicionālajā Latvijas mākslas vidē. Festivāls arī ir draudzīgs ģimenēm, tādēļ tiek domāts arī par jaunākajiem apmeklētājiem, piedāvājot aktivitātes ģimenēm un bērniem.

Festivālā uzstāsies: Pienvedēja Piedzīvojumi, Sudden Lights, Inokentijs Mārpls , PND, Jūdas graši, Gapoljeri, Bloody Heels, Edgars Šubrovskis, Imants Daksis, The Diamond Blow, Fivesome, Abra uz Loop, DJ Swefi, u.c.

Varēsiet vērot improvizācijas teātra izrādes, leļļu performances un performances bērniem.

Spēkus atgūt ļaus plaša izvēle ar gardien ēdieniem un dzērieniem, vīriešu matu meistari no Royal Dandy Barbershop parūpēsies par sakoptiem un uzprišinātiem vīriem, kā arī citas izklaides!

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2021 Visas tiesības paturētas