Sākusies biļešu tirdzniecība uz Valmieras teātra jūlija un augusta izrādēm6. jūlijā, tikai internetā (www.vdt.lv, www.bilesuparadize.lv), uzsākta biļešu tirdzniecība uz jūlija un augusta repertuāra izrādēm. Kā ziņots, no 29. jūnija līdz 5. jūlijam bija pirmā iespēja izrāžu biļešu īpašniekiem samainīt iegādātās biļetes pret jaunām. Šobrīd nesamainītās izrāžu biļetes arī nonākušas tirdzniecībā.

Jaunās sezonas pirmais jauniestudējums gaidāms jau 31. jūlijā, kad LMT Mansarda zālē pirmizrādi piedzīvos komēdija “Paliec sveiks, draugs…”. Aktieris Krišjānis Salmiņš kopā ar scenogrāfu Vari Siliņu un aktieru ansambli – Rihardu Jakovelu, Annu Neli Āboliņu, Ingu Kniploku un Juri Laviņu, radījis savu otro izrādi. Stāsts ir par diviem nešķiramiem draugiem – Viesturu un Oskaru, kuru harmoniski vīrišķīgo draudzību ar lielo “D” piesārņo kādas ēteriski sievišķīgas būtnes ierašanās. Atrisinājums ir neparedzams, jo neviens nezina, kas mums uzglūn no stūra.

Valmieras teātra aktieris Krišjānis Salmiņš izrādi veido, iedvesmojoties no Bertranda Blīra franču komēdijas “La Femme de mon pote”, kur spēlēja leģendārā franču aktrise Izabella Ipēra, turpinot jau savā pirmajā izrādē iesākto izziņas procesu par to, kā ir uzbūvēta cilvēku jūtu daba.

Biļetes pieejamas www.vdt.lv, www.bilesuparadize.lv, kā arī no 21. jūlijā darbu atsāks Valmieras teātra kase.

Lai nodrošinātu, ka visiem pārcelto izrāžu biļešu īpašniekiem būtu iespēja samainīt savas biļetes pret jaunajiem izrāžu datumiem, katru mēnesi pirms aktuālā repertuāra izsludināšanas tiks nodrošināta nedēļa, kurā esošo biļešu īpašnieki varēs to izdarīt, pirms biļetes nonāks pārdošanā.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2021 Visas tiesības paturētas